15/04/2013

Hotel Vanagupė arba Puikus viešbutis

Na štai ir jau po visko. Mano įspūdžiai:


Viešbutis pasitiko netikėtu dydžiu, iš nuotraukų buvome susidarę įspūdį kad jis daug mažesnis. 
Pradžiai papasakosiu apie kambarį, restorano ir spa aprašymas bus atskirai. 
Tik įėjus į mūsų  kambarį nudžiugau, viskas tiko! Taip retai kada būna, na tiesiog visą laiką rasdavau prie ko prisikabinti. Bet ne šį kartą.

Viskas švaru, tvarkinga ir prižiūrėta. Jokių dėmių ant kilimo, kaip antai Trasalyje, jokių nešvarių rankšluosčių.
Mums buvo palikti chalatai, šlepetės, ir daug suvenyrų: lapeliai, pieštukas, su atributika, šaukštas batams autis, kempinėlė jiems valyti, prietaisėlis valyti rūbams, maišeliai drabužiams jei prireiktų skalbti.

Vonioje tai iš viso trypčiočiau iš džiugesio, nes manęs laukė daug mažų buteliukų: dušo želė, šampūnas, kūno losjonas. Be to dantų šepetėliai su mini pastomis ir skutimosi peiliukas su mini dydžio priemone prieš skutimasį, bei maudymosi kepurėlė. Viskas supakuots į tas baltas dėžutės. 
Bei mažytis muiliukas, tik kad aš kieto muilo beveik nenaudoju ir jis man liko kaip suvenyras.

Kas nustebino ir pamalonino – detalės. Atkreipkite dėmesį į korteles, su paliktais darbuotojų komentarais. ant rankšluosčių ir chalatų išsiuvinėti logotipai. Be to grįžę iš procedūrų radome paklotą lovą ir po šokoladuką su logotipų ant pakuočių. 

Mane visa tai sužavėjo, išeidinėdama netgi tariau „Puikus viešbutis“ administratorei, tai žmogus net pasimetė akimirką, o paskui paantrino „Lauksime sugrįžtant“. Vis stebiuosi kaip lietuviai dar neįpratę girdėti komplimentų. O kodėl gi ne? Jei man patiko, aš mielai pasakau gerą žodį, manau kad visiems reikia stimulo kasdienei veiklai, nesvarbu kas bebūtum ar padavėjas, ar viešbučio administratorė, ar įmonės direktorius.

1 comment:

  1. Idomi Tavo patirtis. Mano visai kitokia. Kaip buvusi palangiske, galiu pasakyti, kad Palangoje yra daug geresniu viesbuciu nei sis. As siame viesbuty svenciau savo vestuves, tai likau nusivylusi. Nebuvo laikomasi susitarimu, plius gavom prirukyta kambari! Palikusi svecius turejau aiskintis su vadovybe, kad pakeistu kambari

    ReplyDelete