11/04/2013

Ji 15/2013 04 08-04 14

Nutariau padaryti ir tokią apžvalgą. Labai mėgstu žurnalus, tai susiję ir su mano profesiją. Nežinau ar jus sudomins tokia apžvalga, bet manau kad ji gali būti naudinga tuo atveju jei svarstėte pirkti ar ne, dabar galutinai įsitikinsite :)

Pradėsiu nuo Ji naujausio numerio. Šiaip tik neseniai pradėjau pirkti jį, anksčiau nelaikiau vertu dėmesio.
Šį žurnalą perku ne kiekvieną savaitę, bet šį kart suviliojo viršelis. Gražios, pastelinės spalvos, atrodo praneša apie užtrukusi, bet vis dėl to ateisiantį pavasarį. Ir štai keletas mane sudominusių puslapių:


Dėmesį atkreipiau į viršuje esantį straipsnį, pavadinimu „Mes – už gyvą muzika“. Kodėl? nes pasirodo, Romas Dambrauskas su kitais žinomais atlikėjais sukūrė grupę. Keista, kad daugiau niekur apie tai neskaičiau :)


Nežinau ar rasiu ryžto aš susitvarkyti, bet patiko pati idėja ir siūlymas. Be to puslapis tikrai gražiai apipavidalintas.


Šiame straipsnyje radau tikrai naudingų patarimų kaip prižūrėti odą.


Nors kai kurie patarimai girdėti visada yra gerai juos prisiminti.


Straipsnis apie sulą sudomino, nors dar nespėjau perskaityti.


Ji žurnalas turi rubrika kuriai rašo skaitytojos. Kas žino kiek tos istorijos išlaužtos iš piršto, bet dažniausiai būna įdomios, nes neatitrūkusios nuo realybės, kaip ir šioji.


Pagalvojau, kad turėtu būti naudingas mamai, taigi žurnalą paskui perleisiu į jos rankas.


Šitas papiktino. Tiesa sakant tai vienas iš straipsniu kurie kartojasi per daugumą moteriškų žurnalų...


O čia yra TAI. Tai apie ką aš jau svajoju kurį laiką. Būtent apie kompaktinę pudrą :)


Taip pat papiktino. Ar Jums gražu? Man pasirodė piguma...Ir geriau jau jokio papuošimo nei toks...


Ir galiausiai receptas kuris man pasirodė vertas dėmesio.

Nėra lengva nufotografuoti spaudą, jei fotografuoji be blykstės, gaunasi per tamsiai, jei su lieka tokie atspindžiai. Bet tikiuosi kad jie labai nesuerzino. Ant mano stalo naujausi Žmonės, dar skaitau Laimą, Moterį,  Virtuvę, Editą bei Foto kai išleidžia. Tikiuosi kad šis įrašas ką nors sudomino.No comments:

Post a Comment