07/04/2013

ORLY - 40058 - Orly Platinum

Kartais ne visada iš karto įvertini tai ką gauni. Taip buvo ir su šiuo laku. Man jį perleido su kitais lakais, todėl jo neišskyriau. Bet tik iki tol kol pabandžiau, o tuomet pagooglinau. Na ir nuo šiol jis tarp mano favoritų.  


Kas jame tokio ypatingo? Pigmentacija. Šiaip iš pažiūros buteliuko spalva atrodo kaip ir kitų. Tačiau vos tik užtepi ant nago, ateina supratimas, kad jis yra jis :) O jei rimtai, tai ši spalva nuostabi, nei balta nei sidabrinė, pakanka dviejų sluoksnių kad gautum norimą rezultatą, džiūva gan greitai, per penkias minutes (plius-minus),
ir jau ko nepamiršit jį pabandę tai buteliuko dydžio :) 18 ml. Dievaži nežinau ar iki gyvenimo galo pribaigsiu jį :)


Šiaip jis gana skystas. Ir apibėgo prie odelių. Ir teptukas gan ilgas. Ir jei reiktu lyginti Lorealio teptuką ir šio aišku pasirinkčiau Lorealį. Nes nuo šio teptuko kaip ir nuo Saly Hansen reik akylai sekt nagų laką kad nenutekėtų...


Aš nežinau ar jo galima nusipirkti Lietuvoje, bet Amazon.com galima rast už 6 dolerius. Kaina sąlyginiai gera sudėjus visus pliusus ir minusus, bei atsižvelgus į kiekį. Be to, dar vienas geras dalykas, nagų lako kamštukas. tikrai patogus, neišslys net iš prakaituotų rankų, nes yra gruoblėtas ir guminis. Ir reziumuojant vis dėlto nusprendžiau pasiūlyti išbandyti. Aš nežinau kaip kitos spalvos bet ši yra nuostabi. Ji tikrai puošia nagus kaip koks aksesuaras sakyčiau, savo perlamutru traukiantis žvilgsnius. Ir manau ši spalva tiktų ir į vakarėlį ir prie džinsų ir maikutės. Kitaip tariant – ji universali.

ORLY - 40058 - Orly Platinum
Kai tik nufotografuoju savo manikiūrą, juo pasibaisiu, mat pamatau kokios apklijuotos odelės :) Žingsniuoju valytis nagų, o kaip lakuosiu šį kartą, dar nežinau :)

Gero sekmadienio vakaro!

No comments:

Post a Comment