16/04/2013

THE BODY SHOP TEA TREE FACE MASK arba Pirma pažintis


THE BODY SHOP TEA TREE FACE MASK 


Šį mano kaukė jau kartojama antrą kartą. Anos nesubaigiau, tačiau turėjau antrus metus, ir sužinojusi, kad galioja 12 mėnesių turėjau pakeisti.

Veido kaukė skirta probleminei ir spuogeliais išbertai odai. Tiesą sakant, iki šiol ją naudojau tik žaizdelei atsiradus, veikdavo kaip pleistras: sutraukdavo ir dezinfekuodavo. Tačiau kai pradėjau rašyti blogą, pradėjau
atidžiau skaityti etiketes ir sužinojau, kad ją tepti reikia jau šveitikliu nušveitus veidą.


Konsistencija įdomi, tiršta ir užtepus ant veido po kelių minučių sudžiūsta. Todėl prireikia nemažai pienelio ir vatos tamponėlių, kad nuvalyti.

Skalsumas. Užtenka ilgam. Jei ne tas galiojimas aš naudočiau penkis metus, nes netepu ant viso veido, tik ant T srities, kur daugiausia inkštirų.

Poveikis. Kai kurios priemonės inkštirus valo geriau. Tarkim Biodermos prausiklis duodą akimis matomą poveikį. Ir nors parašyta, kad nesausina, man šiek tiek tai daro.

Instrukcijos. Labai gerai tai, kad visi informaciniai lapeliai yra iš hermetiško lipduko, taigi per ilgą naudojimo laiką nesusigadino ir aš po kokių 9 mėnesių vartojimo galėjau perskaityti sudėtį ir naudojimą...

Body Shop`as yra Body Shop`as. Rekomenduoju ją turėti kaip gelbėtoją ištikus spuogui, ar inkštirams.

Pakuotė. Kaip kaukei keistoka, bet patogi, nes tirštą priemonę galima kabinti pirštais. Tik gal ne itin higieniška, kaip manote?

Ir pabaigai. Neslėpsiu, puoselėju meilę TBS produkcijai. Bent daugumai. O pirma pažintis prasidėjo nuo šios kaukės, kai gavau rekomendaciją iš vienos giminaitės, pastebėjusios mano problemišką odą. Ačiū jai.


THE BODY SHOP TEA TREE FACE MASK 

No comments:

Post a Comment