Gosh mineralinė pudra 004 NATURAL ir šepetėlis 424Gosh mineralinė pudra suteikia vidutinį maskavimą ir matinį užbaigimą. Kartu su pudrą gavau ir šepetėlį, dėl ko labai apsidžiaugiau, mat manųjų šepetėlių kolekcija išties vargana. O norint išgauti reikiamą rezultatą reikia ir normalaus šepetėlio. Dar ir parodos Moters pasaulis buvo likęs noras įsigyti mineralinę pudrą, mat labai patiko natūralus vaizdas pasidažius, ir tai jog mineralinės pudros pagalba galima išgauti efektą kokio nori. Arba lengvą maskavimą, arba didesnį.


Produkto įpakavimas puikus, dėžutė patogi naudojimui, matosi kiek yra pudros, taip pat jei kils noras sumaišyti atspalvius, galima laisvai nuimti permatomą dangtelį ir tai lengvai padaryti.


Nors man labai sunku išsirinkti pudros atspalvį tinkanti prie odos, atrodo, kad Gosh atstovai pataikė kaip pirštu į akį. Kiek pagulėjęs ant odos atspalvis puikiai prisitaiko prie odos spalvos. 
Kalbant apie minusus, tai sudėtyje yra žėručio, nors jis ir nėra aiškiai matomas, Klausimas kyla, kam jis išvis reikalingas. Bet šiaip, sudėtis atrodo pakenčiama, mat sudėtinių dalių sąrašas nėra ilgas. Kalbant apie šepetėlį, tai mineralinėms pudroms skirti būna kirstais šereliais, šio jie dar ir 100% natūralūs. Juo lengva sukamaisiais judesiais pudra padengti veidą. Be abejo, net šepetėlio instrukcijoje parašyta, jog jį būtina plauti, o tai galima padaryti paprastų muiluotų vandeniu.

PRIVALUMAI

Nėra kaukės efekto
Galima išgauti maskavimo efektą
Veidas tampa matinis
Gera sudėtis

0 Komentarai