Catrice Liquid camouflage vandeniui atsparus maskuoklis


Sveiki, mieli skaitytojai... Sunkus pirmadienis... Jaučiasi, kad savaitgali darbavausi, bet nesvarbu, aš darbe - dirbam toliau. Šiandien papasakosiu apie Catrice naujieną - maskuoklį. Žinote, daugumos profesionalių visažistų nuomonė apie Catrice ir Essence yra ne kokia. Bet aš nesuprantu kodėl - dėl to. kad mažai kainuoja? Jei produktas geras, kaina - gera, jis populiarus - tai kas su juo negerai? Na, nesuprasi, aš blogą pradėjau galima sakyt su Essence ir Catrice, tikrai neišsižadu, seku naujienas, ir perku kas patinka.

Bene viena iš įdomiausių naujienų iš Catrice šį sezoną - šis skystas maskuoklis. Įdomi todėl, kad Catrice turi produktą - žvaigždę - camouflage cream, apie kurį aš vis nepapasakoju, nes vis nesiseka nufotografuoti... :D Todėl šį produktą bandžiau vieną iš pirmųjų, buvo įdomu, kuris geresnis, šis ar jo pirmtakas.

Visų pirmą labai kokybiška pakuotė. Ji plastikinė, tačiau turi svorį ir yra patogi naudoti, niekas neteka ir nebėga, užsisuka puikiai. Turi aplikatorių, tai vienas iš minusų, kurį turi anas maskuoklis, jis jo neturi :D Kažkaip čia suvėliau ;) Konsistencija yra vidutinio tirštumo, ko pasekoje jis maskuoja gerai, tačiau man per sunkus paakiams, reikia žiūrėti, kad nesubėgtų... Kas labai svarbu, priemonė bekvapė. Spalva labai gera, šviesi, bet be jokio geltono atspalvio. Laikosi apie 3 valandas, po to reikia atnaujinti. Adapteris - minkštas ir švelnus juo malonu naudotis. Man labai patinka ši naujovė, ji jau įsitvirtino kosmetikos krepšelyje.

7 Komentarai

 1. Man šitas irgi labai patinka. Nors ne paakius maskuoju, o visokias bėdas :D
  O dėl tų prof. visažistų tai kažkaip nemanau, kad nors vienas jų bandė Catrice ir Essence, tai nusistatymas tik iš idėjos, nes turbūt visose mokyklose kalė, kad tai šūdas ir reikia pirkti brangias priemones ir tik su jomis pavyks. :) palygintum sudėtį tai turbūt daug skirtumo nerastum.
  Nors yra yra šiose linijose šūdeliukų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sudeliuku as manau, kad visur yra, tik jie kainuoja skirtingai. As ir su juo daugiausia spuogus maskuoju ar demes ;)

   Panaikinti
 2. Man jis kaip tik issiskiria tuo, kad stipriai kvepia. Maloniai, bet kvepia

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gal galėtumete nufotografuoti sudetį? ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš padėsiu :) Catrice produktų sudėtis yra svetainėje, tik sunku pastebėti. Čia
   http://www.catrice.eu/en/products/face/concealer-and-coverstick/detail/product/liquid-camouflage-010.html
   Po produkto nuotrauka yra "recomendet products" ir šalia "ingridients".

   Panaikinti
  2. Ačiū labai! Bet tai sugalvok tu man tokioje vietoje sudėtį padėti ;)

   Panaikinti