Artdeco Art Couture Lash Designer blakstienų tušasLabas vakaras, mieli skaitytojai. Tokia užimta diena, kad nespėjau parašyti atsiliepimo. Ir... Nenuėjau į antrą kursų paskaitą :( Aišku, lankyti neprivaloma, tačiau lankai dėl savęs, kad išmoktum. reikia susiimti, ir daugiau paskaitų nepraleisti. O dabar apie Artdeco. Aš turiu labai daug neaprašytų priemonių iš Artdeco, ir ne tik, nors rašau dabar jau kas dieną, net ne po vieną atsiliepimą, man da nepavyksta pagauti tokio tempo, kokiu noriu rašyti. Nes jau yra ir naujienų, ir gan nemažai, o aš dar su išbandytais produktais tempiuosi. Metų galas, kaimynų mašinų aikštelėje beveik nėra, turbūt visi jau švenčia :D O man reikia pabaigti darbus, atsiliepimus ir susidėlioti naujų metų planus :) Todėl nieko nelaukiu, rašau atsiliepimą apie šį nuostabų tušą.


Sudėtis


Kaina apie 16 Eurų

Nežinau, kas pasidarė, tačiau paskutinių metu bandau vien tik gerus tušus. Apskritai, gerą kosmetiką. Šiais metais net gi pakilau iki CHANEL lygmens ir išbandžiau porą dalykėlių iš šios LIUX kosmetikos. Bet, ką aš noriu pasakyti, ir kitų ligmenų kosmetiką labai gera. Tikrai, ypač paskutiniai bandyti produktai... Aš nustebinta labai maloniai. Ypač man įsirėžė į atmintį paskutiniai bandyti Artdeco šešėliai, tikrai tobuli ir puikūs. Štai su tokia euforija aš gyvenu, ja norėjau pasidalinti. kažkaip metų galas, ir po truputi reikia viską apibendrinti, aš tikrai nemaniau, kad galiu parašyti net dvigubai daugiau straipsnių nei praeitais metais. Galvojau, kad reikės rinkti top metų produktus, tačiau, jau vien viskas ką gavau paskutinių metų iš Artdeco testavimui yra top. Taigi aš mažumėle sumišus. Bet mes čia susirinkome pakalbėti apie Artdeco tušą, o jis tikrai puikus, aš minusų net nepastebėjau. Čia viskas apgalvota, net kamštelis grublėtų paviršiumi, nors buteliukas slidus. Bet juk mums svarbiausia efektas? Jis dažo iš karto juodai, nesulipina blakstienų. Jas pariečia, išlieka visą dieną. Netrupa kai valai. Bet jam jau reikia stipresnio valiklio, vandeniu nenusiplauna. 

Šepetėlis labai patogus, ne per didelis, nėra baimės, kad išsivarvolinsi akis su juo. Dažė gerai iš karto, kai tik atsukau buteliuką. Mes jau su jumis puikiai žinome, kad ne visi tušai tą daro, kai kuriems reikia subręsti. Man iš karto reikėjo daryti fotosesiją kai jį gavau, galvoju, o kas bus jei jis nedažys? Bet, Artdeco nepavedė, todėl viskas įvyko puikiai. 

Tinka jautrioms akims, kvapo neturi. Rekomenduoju šį tušą, tikrai vertas dėmesio. 

0 Komentarai