Naujametinis sveikinimas blogo skaitytojams ir metų TOP straipsniai


Sveiki, mieli skaitytojai. Žinote, aš ilgai galvojau, apie ką rašyti paskutinę metų dieną? Galvojau apie top produktus, bet kad jų tiek daug... Neįmanoma išrinkti, tiesiog neįmanoma. Daug gerų, šiaip metais pati pirkau ir bandžiau tiek visko, taip pat firmų atstovai man mielai siuntė produktus testavimui. Aš labai dėkinga jums visiems, visiems blogo skaitytojams. Aš visuomet stengiuosi viską daryti kokybiškai, kad būtų geros nuotraukos, šiais metais net susiradau foto studiją, kur mokėdavau po 20 Eurų už valandą, nes noriu tobulo rezultato. Žinoma, visuomet į studiją neprivažinėsi, todėl pas mane namie pilna lempų, fotikų ir statyvų, tik iki foto studijos dar labai toli. Aš taip pat norėjau daryti iš pradžių kalėdinį manikiūrą po to makiažą ir naujametinius. Bet, savaime aišku aš nespėjau. Kalbant apie manikiūrą - pas mane per Kalėdas karaliavo ANNY lakas olivia was here 084. Tiesiog ideali spalva tokioms progoms. Bet aš šiandien susimasčiau, kad neturiu auksinių blizgučių! OMG! Kaip čia taip? Visokių yra, bet auksinių - ne. Reiks taisyti padėtį. Taigi, šiais metais įvyko susipažinimas ir su ANNY. Kas gali būti nuostabiau? Bet aš galiausiai nusprendžiau kaip ir praėjusiais metais aprašyti top straipsnius, prisiminti dar kartą. Aš pasakysiu atvirai jums, neturiu laiko dažnai sekti blogo statistikos, tiesiog neturiu. Taigi naujieji metai yra puiki proga tai padaryti.

Pirma vieta atitenka straipsniui apie Garnier micelinį vandenį. Jis jus labai sudomino, o aš dar išduosiu paslaptėlę - su manimi neseniai susisiekė Garnier atstovai atsakingi už veido kremus ir netrukus gausiu vieną kremuką išbandymui. Labai laukiu ;) Šiais metais taip pat gavau progą išbandyti daug Loreal produktų. Vienas iš jų - ši puiki pudra, ji jus labai sudominoIr dar vienas straipsnis, kuris jums labai patiko, tai Swapas su Salomėja iš http://www.venividi.lt/. Man irgi buvo labai įdomu, aš susidariau nuomonę, kad tai vienas iš geriausių swapų apskritai ;) Nes aš gavau labai gausiai, labai daug gerų dalykų. Dar nespėjau aprašyti, bet Lirene šveitiklį aprašysiu jau greitai, nes jau jo pusę sunaudojau ;) Jis tikrai labai geras. Ir apskritai, kadangi Salomėja skaito mano blogą ji žinojo ko man reikia, ir parinko viską labai šauniai ir atsakingai ;) Tą patį dariau ir aš, kai rinkau jai, todėl šioje vietoje nusivylusių nebuvo, todėl džiaugiuosi dvigubai. Noriu daugiau swapų!


4) http://ilovemanythings.blogspot.lt/2015/10/mac-magic-of-night-holiday-2015.html

Būtent šios kolekcijos iš MAC man pačios įdomiausios. Aš žinau, kad kitąmet pagaliau susipažinsiu su MAC. Tai mano blogeriška svajonė :DO galiausiai mano sveikinimas. Aš jau rašiau, kad naujieji metai man keistą šventė. Keista, nes po to būna dar keistesnė - mano gimtadienis... Kalėdos visada buvo ir bus pirmiau. Aš žinau, kad šitie metai daugeliui buvo sunkūs. Taip pat ir man. Mirė mano mylima močiutė, aš ją užvakar sapnavau... Su netektimi dar nesusitaikiau, nors žinau, kad mirusiuosius reikia paleisti. Bet tai mane paveikė labai stipriai. Stipriau nei maniau. Tačiau šiandien aš atsikėliau, apsidairiau ir supratau: neturiu kuo skųstis. Esu sveika, o tai yra svarbiausia. Noriu vaikų, bet tikiu, kad jie ateis kai bus tam laikas. Aš labiausiai noriu kitais metais atrasti veiklą kuri mane taip pat džiugintų kaip blogo rašymas, tiksliau noriu vėl pamilti savo profesiją kaip ankščiau. Linkiu ir jums to, taip pat sveikatos ir ramybės. Ramybė yra labai svarbu. Dar aišku palinkėsiu sau išlaikyti egzaminus ir gauti teises :D Neįtikėtina, kad pajudinau šikną ir mano svajonė artėja prie realybės. To visiems linkiu! SU ARTĖJANČIAIS!

Neringa


2 Komentarai