Loreal NUTRI GOLD EXTRAORDINARY BALANSUOJANTIS ALIEJUS VEIDUI


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Per šventes buvau trumpam palikusi kosmetinę pas giminaičius. Joje buvo šis dalykėlis, ir kai grįžau namo bei vieną vakarą teko iškęsti be savo pamėgtų priemonių supratau, laikas rašyti atsiliepimą.


NUTRI GOLD EXTRAORDINARY BALANSUOJANTIS ALIEJUS VEIDUI
MAITINA, PAGYVINA ODĄ, ODOS POROS ATRODO MAŽESNĖS
Specialiai pritaikytas mišriai bei linkusiai susiriebaluoti odai
8 ALIEJŲ EKSTRAKTAI:
raudonėlio, cintrinžolių, citronelos, melisų, gvazdikų, rozmarinų, levandų bei romaniškų ramunėlių. Kaina: apie 12 Eurų


Sudėtis:


Kai aš gavau produktų aprašymus, pagalvojau, kad nieko ypatinga. Taip, negražu taip galvoti, bet aš pamaniau, kad jei jau Lorealis patingėjo padaryti reklaminei kompanijai blizgančias nuotraukas, nebus nieko gero. Klydau, tikrai klydau. Aš gavau naktinį kremą-kaukę ir šį aliejuką kartu, tačiau nusprendžiau pasakoti apie kiekvieną atskirai, nes jie tikrai yra to verti.

Kai dabar stipriai atšalo, šildymą įjungėme padidintą (pas mus autonominis), mano odą tiek veido tiek kūno tapo išsausėjusi. Šiaip jau ji mišri ir riebi, o dabar dar ir išsausėjusi, tai ne tipas, išsausėjusi oda gali būti bet kokio tipo odą (tą išmokome praėjusiais metais). Suprantama, kai turi riebią odą, ir tavo oda tampa išsausėjusi, nebe supranti nei ką nei kaip daryti. Net ne iš karto susivoki, kas dedasi tavo odai. Iš esmės man visai patinka, nes dabar ją mažiau beria. Bet nepatinka sausos vietos, tempimas ir kiti sausos odos pojūčiai.

Štai ir vėl į pagalbą atkeliavo Loreal. Kuo toliau, tuo labiau aš myliu Loreal. Gal čia reklamos įtaką, ir man pasirodė, kad aš tikrai verta Loreal, o gal tiesiog tikrai gera kosmetika? Be to, prieinama.

Aš iš tikro nesitikėjau, kad aliejus tiks mano riebiai odai, nes dauguma aliejų būna sunkūs, lipnūs, nuo jų išberia tą pačią dieną. Bet, nuo pat pirmos minutės, kai jį pabandžiau, jis mane pavergė. Atsiprašau, kad tiek daug pagyrų, tiesiog aš tikrai randu mažai minusų jam. Visų pirmą - kvapas. Žinokite, jis jums nepatiks, jei esate tik rožių ar cukrinės vatos kvapo mėgėja. Jis toks... tikras. Tikras, ne cheminis. Svarbu tai, kad į sudėti įeina net 8 aliejai: žaliojo raudonėlio, cintrinžolių, citronelos, melisų, gvazdikų, rozmarinų, levandų bei romaniškų ramunėlių. Tai taip ir kvepia jis, šių visų gamtos dovanų mišinių. Taip šviežiai ir natūraliai. Aš realiai labai nemėgstu kai kurių žolelių, tarkime šalavijo, jo kvapas man yra per stiprus. O čia yra kombinacija tokių sakyčiau ramių, bet skaniai kvepiančių žolių. Ir nesijaučia vien citrinžolė. Aš rekomenduočiau prieš perkant pauostyti kvapą, na, kad neprašautumėte.

Konsistencija visiškai nelipni, susigeria labai greitai, aš jį pradžioje maišiau su kremais, bet dabar tiesiog iš karto lašinu ant veido. Gerai, kad yra pipetė...

Buteliukas stiklinis ir atrodo tikrai gerai ant vonios spintelės. Tik pastebėjau vieną minusėlį - truputi leidžia per pipetės viršaus ir dangtelio viršaus sudūrimą.

Tiesa, tai yra antras Lorea Extaordinary aliejus, pirmas buvo aliejaus kvapo, kiek klampesnis ir gėrėsi lėčiau, todėl netiko mišriai odai, bandžiau, ir dabar dar turiu mėginėlių krūvą...

Svarbiausia yra žinoma poveikis. Supratusi, koks švelnus mano veidas būna po aliejuko aš pradėjau kartais vartoti ir ryte kai jaučiu, kad jau šakis. Poros sumažėjo kažkiek, bet sunku tai įvertinti, nes kai šalčiau jos taip ar taip sumažėjusios. Tai labai geras sprendimas mišriai, riebiai ir kombinuotai odai, kuri nuo šildymo dar ir išsausėja... Stebuklas, kad veido neberia.

Gana liaupsių, pabandykit, rekomenduoju!

0 Komentarai