Make Up Store lūpų blizgis wildflower


Labas rytas, mieli skaitytojai. Turiu nemažai kosmetikos iš praeitų metų, todėl reikia greičiau rašyti atsiliepimus. Šį blizgesį nusipirkau dar parodoje Moters pasaulis. Labai apsidžiaugiau tuomet, kai eidama radau MAKE UP STORE stendą. Jei važiuojame į Vilnių, tai niekada neužsukame į Užupį, kur yra MAKE UP STORE parduotuvė. Reikia važiuoti specialiai, o laiko dažnai tam deja nėra. Todėl labai džiaugiausi kai užtikau stendą. Tuomet man padarė makiažą ir aš galėjau pamatyti gyvai naująją limituoto leidimo kolekciją. Nusipirkau blizgesį, nes jau seniai spitrinau į jį akis.

Taip atrodė naujoji kolekcija. Aš tuo metu kaip tik ieškojau kokio nors nude blizgesio, bet kokybiškesnio, ilgiau išliekančio ir išsirinkau MAKE UP STORE.


Sudėtis
MAKE UP STORE žavi įpakavimais. Ne tik pačios kosmetikos, bet ir tuo kaip įpakuoja pačioje parduotuvėje. Merginos tikrai stengiasi, negaliu paprieštarauti. Dėžutės, kaspinėliai su logotipais. Viskas labai žavu ir prideda vertės.

O dabar apie blizgesį, aišku man patiko įpakavimas. Patinka auksinis blizgesio viršus su įspaustais ornamentais, patinka ir tai, kad pats blizgesys ilgesnis nei visi kiti iki šiol matyti blizgesiai. Ir šiaip, jis turi svorį kai paimi į rankas. Dar viena MAKE UP STORE blizgesių įpatybė - ant aplikatoriaus kojelės yra logotipas. Na man kažkaip fainai, irgi išskirtinis dalykas. 

Pati blizgesio spalva švelni rusva, konsistencija nei skysta nei tiršta, tai ne lūpų lakas, tai blizgesys. Jis nelipnus, turi saldų kvapą, lyg kakavos, lyg šokolado. Jis labai malonus. Blizgesys man išlieka ant lūpų apie valandą. Mokėjau apie 18 Eurų. 

Jis man labai patinka, kai turėsiu kosmetikos staliuką, stovės prie geriausių dalykų, ir trauks dėmesį...

2 Komentarai

  1. level the 1200 incredible and then we're going to clean everything live at utilizing an intermediate polishing compound by this Makati 10 the elucidation Secret Millionaires Club 2016 behind hoping to give it that level on the somber confronts she simply get the reflection here if the light he can basically say amazingly very slight pardon the spurned face and that is .

    http://t-rexmusclefacts.com/secret-millionaires-club-2016/

    AtsakytiPanaikinti