Naujametis manikūras 2016 ANNY 080 open my heart ir 910 base coatSveiki, mieli skaitytojai. Su naujais metais visus jus! Žinokite, aš šiandien prabudau ir pagalvojau, kad šie metai bus labai geri mums visiems. Daug daug geresni. Nežinau kodėl, bet turiu tokią nuojautą ir labai tikiu jog ji išsipildys. Kodėl? Todėl, kad 2015 metus pasitikau kažkaip.. Jau nebe pamenu kaip, o va šiuos, sutikau su tikrai labai gera nuotaika, o tai ir yra svarbiausia. Aš tikiu, jog taip ir bus. Todėl rodau savo naujametį manikiūrą. 


Šį kartą išsirinkau 080 open my heart atspalvį. Taip, Šie metai - beždžionės ir juos reikėjo sutikti su raudonu akcentu, pas mane buvo nagų lakas. Bet ką aš noriu pasakyti svarbiausio - kalbant apie ANNY arba apie bet kokį kitą nagų laką, svarbiausia yra nagų lako pagrindas. Patikėkite, net CHANEL lakas išsilaiko vos vieną dieną. Todėl nagų lako pagrindas yra viskas. Kažkaip man atrodo mes per mažai tai akcentuojame po to žmonės nusiperka nagų laką ir nusivilia, sako man laikė tik vieną diena. Na taip, juk čia ne gelinis manikiūras. Ką aš dar noriu pasakyti, yra dar vienas labai geras dalykėlis kurį jau esu aprašiusi - tai 6 in 1 priemonė. Ją irgi dažnai naudoju kaip pagrindą, bet galima naudoti ir kaip viršutinį sluoksnį. O naudojant 910 pagrindą nagų lakas džiūsta daug greičiau, ir išsilaiko ilgiau. Ir gal man pasimaišė, bet pats lakas blizga labiau. Tikras malonumas lakuoti nagus tokiais lakais. Su naujaisiais jus, mieli skaitytojai dar kartelį, ryt mano gimtadienis, todėl aš sau sugalvojau dovaną - visą savaitgalį aš nerašysiu. Reikia perkrauti smegenėles, rašiau per Kalėdas, tačiau per gimtadienį bus išeiginės. Nepykite. Aš sėdžiu ant lovos prieš teliką ir valgau saldainius ir kažkaip dėl to jaučiuosi labai labai gerai. Iki greito!

Neringa

2 Komentarai

  1. in that range but that three centimeter numbers very important because banks are having 70-246 practice test brain stem compression and once you have that we're talking awhile different a host about problems because your brain stem controls you're awake status your breeding status II you the Billy if fluid to drain out your brains that's.

    http://exampracticequestions.com/70-246-questions/

    AtsakytiPanaikinti