Sekmadienio rubrika pirmadieni???Why not! : naujienos #42


Sveiki, mieli skaitytojai. Su naujais metais! Šiandien aš kaip bitė, dirbu kaip užsukta, laiškai eina nuo pat ryto :D Aš tik prasikrapščius akis pasiėmiau laptopą ir ėmiau atsakinėti. Dar turiu spėti ne tik dirbti, bet ir pasimokyti, nes šiandien kursai. Kam aš į juos užsirašiau, aš nežinau, būčiau geriau eksternu išlaikiusi. O dabar neturiu laiko į juos eiti. Na, bet nesvarbu, blogo įrašai jau irgi suplanuoti, taip taip ėmiausi planavimo. Supratau, kad to riekia, jei nori kokybiškai dirbti. O šiais metais aš noriu dirbti kokybiškai, ne kiekybiškai. Ir manau, kad kiekvienas žmogus nori poilsio, nereik tik man pasakoti, kad ne. Aš nenorėjau jūsų versti jaustis kaltais, kad negaliu pailsėti, man reikia dirbti, todėl savaitgalį aš ilsėjausi ir švenčiau gimtadienį. Grįžome namo iš draugų 23 valandą vakaro, buvo labai labai smagu. Dar vos nepasigavau ligos, tik slogą, tačiau dariau viską, kad ligą neprisikabintų, ir jau jaučiuosi gerai. Na tik slogą liko, tačiau aš apsiginklavau jūros vandeniu :D Gerai, o dabar apie naujienas. Aš nelauksiu kito sekmadienio, nes pas mane ir taip jau prisikaupė produktų. Nes po to taip ir tempiasi traukinys. Todėl skelbiu dabar, pykit nepykit. Yra daug naujų produktų, kuriuos nusipirkau pakartotinai, bet ankščiau neparodžiau jums, todėl nusprendžiau nufotkinti, nes nenoriu, kad po to būtų kažkas neaišku. Taigi, pristatau savo naujienas.Pagrindinė dovana ir sveikinimas iš Kristianos parduotuvės - PUPA kosmetiką. Aš dievinu PUPA, pastebėjau, kad mano vonioje labai daug PUPOS priemonių ir todėl jas visas nufotografavau, padarysiu atskirą įrašą apie tai. 


Čia viskas kartojama, labai norėjau vėl nusipirkti Fenjal aliejuką, be jo neįsivaizduoju jau savo rutinos. Corine de Farme valiklis yra vienas geriausių.


Šie šampūnai yra mano must have kosmetinėje. Atsibodo kankintis su kitais todėk vėl nusipirkau šiuos. Ir bandau Ziaja alyvuogių sviestą.


Aš vėl prisižaidžiau su fotoaparato nustatymais, sorry, sorry... Palmolive dušo želė jau beveik baigėsi, pirksiu dar, o Nivea man labai patinka.


The body shop rožių rankų kremas jau pas mane. Mokėjau nemažai, bet nesigailiu. Avon planet spa kaukę man perlaido draugė, kad išbandyčiau. Gavau dar vieną priemonę iš Ritualas, nes draugė labai norėjo, kad pabandyčiau. Aš jau ją baigiau, patiko nerealiai, bet nerodysiu dabar, vėliau nusipirksiu pilną įpakavimą, ačiū Tau, drauge ;)


Ir seniai norėti dalykėliai. Rimmel antakių dažai. Esu nusivylusi. Sumokėjau pinigus, o ką gavau? Kažkokią ryžą spalvą :( Liūdna man labai... Ir Lumene CC kremas. Kiek girdėjau apie jį dalykų gerų, todėl pagaliau nusipirkau, buvo akciją. Nes šiaip jau jis nepigus... Kol kas patinka visai. Tokios naujienos, kurių visai nemažai, aš einu ruoštis ir į miestą ;) Geros dienos,
Neringa0 Komentarai