SEPHORA ir PANTONE? Taip!


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Šiandien mano diena prasidėjo anksti, aš visą dieną pralaksčiau mieste, taip nepaisant tokio šalčio. Taip jau nutiko, kad buvo begalė reikalų. Ir išlaikiau du testus vairavimo mokykloje, būčiau išlaikiusi dar ir trečią, į priekį, tačiau nebebuvo laiko ir 19 val teko eiti namo :( Na ok, o dabar apie naujienas. Aš esu dizainerė-maketuotoja, todėl nuolat stebiu PANTONE veiklą, man kaip ir priklauso. Ir ką aš sužinojau šiandien? O gi - PANTONE bendradarbiauja su SEPHORA ir išleido kosmetikos liniją. Taip,  kad 2016 metų spalvos - rose quartz ir serenity mes jau girdėjome, tai buvo paskelbta 2015 metų gale. Bet šitas dalykas tai jau tikra naujiena ir super naujiena!
Kol kas SEPHOROJE aš matau jog yra šešėlių paletę, lūpų dažai ir blizgesiai. PANTONE siūlo miksuoti spalvas ir naudoti du blizgesius iš karto. Tai anaip tol ne dviračio išradimas, bet juk niekas to ankščiau nesiūlė, tiesa? Aš manau, kad tai bus sėkminga linija, nes atsiliepimai geri, sudėtis irgi kiek normalesnės, kainos: šešių blzigesių rinkinys 28 doleriai, lūpų dažų po 18 dolerių, 24 šešėlių paletė - 39 doleriai. Kainos manau vidutiniškos, bet nėra labai didelės. Ką aš manau? Man 2016 metų spalvos yra labai gražios, tobulos. Bet mačiau kelis makiažus, tai manau, kad bus labai sunku, ypač ombre lūpos atrodo baisiai, čia jau mums PANTONE padarė meškos paslaugą :D Man tikrai ne prie visų veidų tinka šios spalvos. Ir dar, manau įpakavimai tikrai nėra super. Griežtai sakau, tačiau man ta plastmasė kažkaip meh. Essence lygis, nors pastaruoju metu juk Essence smarkiai tobulėja. Bet Essence ir nekainuoja tiek. Ir ne visiems žmonėms PANTONE imponuoja, tikrai ne. Todėl šioje vietoje jie galėjo labiau pasistengti. Bet vistiek aišku liniją bus įsimintina, jau vien gamintojams pasistengus ir gerai pareklamavus. Tiesa, tai limituoto leidimo linija, arba kitaip vadinamas - inautas, taigi jei norim išbandyti matyt reikia nesnausti. Ar aš noriu? Hm. Šimtu procentų nežinau.... 

2 Komentarai

  1. Pantone ir Sephora bendradarbiauja jau daug metų, kiekvienų metų pradžioje išleidžiama kosmetikos linija su tų metų spalva. Tokia čia ir naujiena.

    AtsakytiPanaikinti
  2. call it addendum and they will select associations with the highest level of excitation so I Brain Plus IQ don't have time to go into this year that but exact here that issue 6 absolute explicit whatever I say candy proven you there your computer simulation fact they have a program nationalist okay so this is sufficient to get their but .

    http://powerpumpxladvice.com/brain-plus-iq/

    AtsakytiPanaikinti