23/04/2016

Avon Matiniai keturių spalvų vokų šešėliai Au naturale


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien kieme buvo gyventojų talka, o dabar jau važiuojame į Klaipėdą. Todėl mano kompiuteris keliauja su manimi. Vakar pagaliau prisiruošiau ir man sutvarkė antakius, kas išduosiu vėliau, dar sunku buvo įprasti, bet šiandien jau geriau ir matau, kad tvarkymas žymiai lengvesnis. O ir vaizdas, kaip ten bebūtų - geresnis. Reikėjo pralaukti ir atsiauginti, buvo verta :)

• aksominės matinės spalvos be jokio spindesio

• profesionaliai suderinti atspalviai

• galima tepti sausus arba drėgnus (spalvos atrodys dar dramatiškiau)

Kaina: dabar 6, 99 Eurų

Mes gavome visą krūvą Avon kosmetikos, pats laikas parašyti produktus. Kai kas patiko labiau, kai kas mažiau, o tai manau normalu. Vienas iš labiausiai patikusių produktų, tai Avon matiniai šešėliai. Labai patinka tai, kad jie tikrai smagiai pigmentuoti, tikrai matiniai be jokio shimerio ar blizgučių. Tiesa ta, kad kai naudoji sausu būdu jie byra ir tas man nelabai patinka. Galima naudoti šlapiu būdu, bet pasakykite, kuri kas dieną vargs ir darysis makiažą šlapiu būdu?

Pakuotė paprasto plastiko, bet juoda spalva ir veidrodėlis suteikia solidumo. Patogu tai, kad šešėliai sudėlioti pagal tonus, galima pasidaryti gražų smoky makiažą. Smagu ir tai, kad po truputį šešėliuojant gauname pilną spalvą. Išsilaiko šešėliai su geru pagrindu visą darbo dieną. Ir smagu tai, kad šešėliai sužymėti skaičiukais, kažkaip man daug lengviau jais naudotis :D

Jei ne byrėjimas vertinčiau juos puikiai, tačiau turint omeny jog tai tinklinio marketingo ženklo produktas - sakyčiau vistiek labai neblogai. Smagu ir tai, kad supakuoti dėžutėje, malonu vis gi. Tiesa sakant, aš šiandien bandžiau vieno italų gamintojo šešėlius ir turiu pasakyti, Avon stipriai juos pranoksta. Vat tau ir tinklinis marketingas ;)

No comments:

Post a Comment