28/04/2016

Grožio triukai, kaip galime panaudoti priemones ne tik pagal paskirtį?


Ilgai masčiusi ir rinkusi informaciją pagaliau susikaupiau šiam straipsniui. Daugelį dalykų manau ir taip turime namuose, todėl kodėl gi nesugalvojus jiems dar vienos paskirties? Jei apie Nivea balzamą jau žino daugelis, tai apie kitus produktus - tikiuosi sužinosite dabar ;)

Tikiu, kad daugelis matėte Sigma kilimėlius makiažo šepetėliams valyti? Paskirtis aiški - brauki šepetėlį tol, kol jis lieka švarus, o tavo rankos - sausos. Bet jų kaina tokia, kad vargu ar kada nors leisiu sau tiek pinigų paskirti tokiam dalykui. Tačiau išeitis - yra - daugelis irgi esame matę silikonines pirštines. Jos kainuoja kelis eurus. Tik reikia atkreipti dėmesį, kad būtų tie iškilimai, nes ne ant visų yra. Super,a?


Tą kokosų aliejų linksniuoja visi kas netingi, tačiau aš paminėsiu dar ir tai, kad su juo galima nuvalyti makiažą.


Nežinau, kodėl nesusipratau ankščiau, bet geriau vėliau nei niekada. Nepatikusį tušą galima panaudoti kaip antakių želė, tik dirbti reikia atsargiai.


Daugelis vis dar nežino, kad Nivea balzamas po skutimosi veikia ir kaip makiažo praimeris. Tik svarbu atsiminti, kad jis tinkamas sausai odai, bet ne riebiai. Ir jei jūsų oda jautri, aišku reiktų elgtis atsargiai... 


Na ir šį talką jaučiu turite dauguma savo namuose. Kam dar jį galima panaudoti? Taip,  vietoj permatomos baltos pudros. Beje, nepatinkanti šampūną galima pilti į vonią ir panaudoti kaip vonios putas, putoja labai gerai. Dar galima bandyti naudoti kaip skutimosi priemonę, tik konsistencija turi būti tinkama. Tikiuosi, jog prikėliau daiktus naujam gyvenimui, aš už antrinį panaudojimą, o jūs? :)

1 comment:

  1. Talką galima panaudoti ir kaip sausą šampūną. Puikiai veikia - esu naudojus, kai dar sausų šampūnų nebuvo pardavime, tik kad netvarkos po juo daug :)

    ReplyDelete