30/04/2016

MAC VERSICOLOUR Perpetual holiday LŪPŲ TINTAS


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien toks puikus oras, kad turbūt niekas nesėdi namie. O jei ir sėdi, norėtų nesėdėti? Net keista buvo išlindus iš namų, kai visu kūnų pajutau šilumą. Kol neišgėriau kavos, net nepatikėjau... Tikrai faina, kad jau galima vaikščioti su odine striuke. Šiandien, kaip ir žadėjau, papasakosiu apie dar vieną M·A·C tintą (ar pigmentą, realiai skirtumo nėra, nes paskirtis - ta pati), o rezultatas visiškai kitoks ir negaliu pasakyti, kad man labai patinka.Kaina: 27.50 EurųJei kalbėsime apie spalvas, man labiausiai patinka nude spalvos lūpų blizgesiai ar tintai, o štai šį kartą testuoju tokius ryškius ir tamsius atspalvius. Perpetual holiday tai labai tamsi violetinė spalva, ant lūpų įgauna veidrodinį blizgesį. Tokio efekto iš tiesu man dar neteko matyti. Tačiau, kaip kartais nutinka su tamsiomis spalvomis, ši turi trūkūmėlių... Deja, bet spalva nėra iš karto pigmentuota, kad gautum pilną spalvą reikia tapšnoti kelis kartus ant lūpų, nes jei brauki su aplikatoriumi išsibraukia ir pigmentas. Kadangi tai pigmentas, lūpų tintas išlieka apie 2 valandas, jei nieko nevalgau. Esmė tame, jog jis dažo lūpas ir jei pasidažai ryte, o vakare galvoji kažkur eiti, tai nesitikėk nuvalyti, vakare vis dar matysis ta spalva.

Žinoma, man patinka produkto pakuotė, žaviai atrodo matinės juodos dalys ir centre esanti dviguba detalė, kuri sudaryta iš permatomos plastmasės ir viduje esančios spalvotos plastmasės, kuri identiškos tintui spalvos. Taip pat aplikatorius patogus, ne per trumpas, o pats galiukas labai švelnus ir kiek ilgesnių šerelių, bet nėra visiškai plokščias.. Iš vienos pusės jis kirstas kampu. Tikrai patogu.

Tintas turi saldų kvapą, skonis yra, jis gal kiek kartokas, bet lengvai. Iš esmės tai šį tintą galima naudoti kaip skaistalus, tačiau aš turiu tokias spalvas, kad vargu ar taip panaudosiu. Pats tintas atrodo tikrai gerai, pakuotė net gražesnė man asmeniškai nei įprastų  M·A·C lūpų dažų. Tiesa, jau pastebėjau, kad ta permatoma dalis truputi apsitrina, todėl sudėjau į stovelį, nes būtų gaila jeigu susidėvėtų. Ir aišku, praverstų lūpų pieštukas... Iš esmės, tai idealus variantas norinčioms kažko labai efektingo, tamsios violetinės spalvos, su veidrodiniu blizgesiu. Įspūdį tai tikrai padarysite, o yra žmonių, kurie tokį stilių ypač mėgsta. O aš liksiu prie savo nude spalvų ;)

No comments:

Post a Comment