24/04/2016

Urban Decay NAKED SMOKY Akių šešėlių paletė


Urban Decay šešėlių paletės yra top`uose, jos nepalieka abejingų. Aš labai ilgai galvojau ir išsirinkau Smoky paletę, bet dabar mastau ir apie Electric. Netrukus prekyboje pasirodys ir XX VICE LTD RELOADED paletė, bet man labiau bent jau kolkas patinka senoji Electric. Noriu pigmentų, nes kam jau kam - man patinka spalvos. O kol kas mokausi daryti Smoky, kiek saugesnius makiažus su šia UD palete.
Raktas į labiausiai trokštamą tobulą akių makiažą?

Akių šešėlių paletė Naked Smoky iš Urban Decay turi viską, ko gali prireikti tobulam padūmavusių akių įvaizdžiui. Neįtikėtina spalvų paletė su nuostabiu dvipusiu akių makiažo šepetėliu ir detaliomis akių makiažo schemomis. NAKED paletė žaižaruoja savo dvylika ypatingai jausmingų atspalvių: šilti bronziniai, 3-D efektą suteikiantys pilki, turtingi rudi, žaismingi rusvi ir nuodėmingai juodi leis sukurti tobulą akių makiažą. Matinės, satininės ar žėrinčios tekstūros - dabar gali turėti viską! Visos spalvos pagamintos su unikalia Pigment Infusion System™ pigmentų sistema - slaptas ingredientų derinys leidžia sukurti nepakartojamus atspalvius, šilkinę tekstūrą, itin didelę pigmentaciją ir su niekuo nepalyginamą spalvos ilgalaikiškumą.

Kaina: 48,95 Eurai
Be jokios abejonės, tai geros pigmentacijos šešėlių paletė. Gal kiek mažiau pigmentuotos dvi paskutinės, šviesiausios matinės spalvos tačiau jas šešėliuojant galima išgauti norimą rezultatą. Šešėliams reikia pagrindo, nes mano akių vokai labai riebūs, jie darbo dienos pabaigos nesulaukia ir subėga į raukšles. Tačiau su UD pagrindu - laikosi kaip prikalti visą dieną. Tačiau šešėlių pigmentacijai išgauti bazė nėra būtina.

Smoky paletės pakuotė iš ties žavingiausia iš visų (turiu omenyje Naked, Naked2 ir Naked3 bei Smoky) paletes. Permatomas plastikas, su dūmų įmitacija iš tiesų padaro įspūdį. Taip pat gerai nuteikia ir veidrodėlis bei pridėtas šepetėlis, tiksliau net du šepetėliai viename. Kelionėje tikrai su tokiu išsivesčiau. Dėl pačių šepetėlių ginčytis galima, tačiau jis tikrai kokybiškai pagamintas, sintetiniai šereliai labai švelnūs ir tankūs.

Džiugu jog paletėje gyvena 9 naujos spalvos, nebuvusios kitose paletėse ir trys geriausios kitų trijų palečių spalvos. Tai ir įtakojo mano pasirinkimą, kai rinkausi paletę. Visos spalvos:

- High (champagne shimmer w/micro-glitter)
- Dirtysweet (medium bronze)
- Radar (metallic taupe w/iridescent micro-glitter)
- Armor (metallic silver-taupe w/tonal sparkle)
- Slanted (light metallic grey)
- Dagger (medium charcoal w/micro-shimmer)
- Black Market (jet-black satin)
- Smolder (deep plum-taupe)
- Password (cool taupe matte)
- Whiskey (rich brown matte)
- Combust (soft pink-taupe)
- Thirteen (light beige satin)

Kodėl verta rinktis Smoky paletę? Joje randame tiek šaltas tiek šiltas spalvas bei jų atspalvius reikalingus Smoky makiažui. Tiesa, spalvos pigmentuotos net labai ir jas reikia labai gerai išskirstyti, ką man gana sunku padaryti su tamsiomis matinėmis spalvomis. Jei per daug užkabinu gaunasi bardakas. Bet smagu turėti paletę su kuria galima pasidaryti tiek lengvą dieninį, tiek vakarinį makiažą ir viskas - vienoje vietoje!

1 comment:

  1. My boyfriends give me this palette like a Christmas'gift...after many mounths listening "I love Naked smoky...I would Naked Smoky!" Love this palette and love my boyfriend!!! Byebye!

    ReplyDelete