09/05/2016

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ akių vokų šešėlių rinkinys Spice bronze


Sveiki, mieli skaitytojai. Kai man vyras praeitą savaitę sakė, jog atšils, pamaniau, kad jis kažką ne taip suprato, arba vėl meteorologai pribūrė pasakų ;) Todėl tikrai nustebau, kai savaitgalį norėjosi tik ledų, vandens ir vėl ledų aš buvau dar labiau nustebusi. Visi kremai nuo saulės liko namie, kepurės irgi. Nebuvome pasiruošę ;) Matyti jog ir grožio rinkoje kompanijos dar nepasiruošusios, nes priemonių nuo saulės pristatoma dar labai mažai :)
Taip, dabar tikrai norisi tik gerti kavą terasoje, skaityto žurnalus bei knygas, mėgautis. Tačiau, darbai nelaukia, aš net į sodą susitempiau viską fotografavimui ir jau viskas paruošta bei laukia apžvalgų. Žodžiu, galvoje kirba mintis, jog vis labiau gerbiu tuos žmones, kurie ką pažada tą ir padaro: jei parašei, kad bloggini kas dieną, taip ir darai. Juk žmonės laukia. Aš ir youtūbą vis atsidarinėju, bet pažadų vykdytoju jame dar mažiau. Na, o šiandien aš labai noriu pasidalinti nuomone apie Artistry šešėlius, žinau, aš ir neslėpsiu skepticizmo, pripažinsiu, kad nesitikėjau jog man jie patiks. Nesitikėjau, kad tinklinis marketingas gali pasiūlyti itin aukštos kokybės šešėlius kurie drąsiai stojo mano mėgiamiausių šešėlių sąraše. 

ARTISTRY SIGNATURE COLOR ™ akių vokų šešėlių rinkinį sudaro:
  •  Rinktinė keturių spalvų paletė.
  • Teptukas.
  • Elegantiška ARTISTRY SIGNATURE COLOR kompaktinė dėžutė.
Parduodamas kaip rinkinys su 10% nuolaida ir pilnais PV/BV.
ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ akių šešėlių kvadratėliai pakeitimui* suteikia galimybę sukurti daugybę įvaizdžių daugiamačių efektų pagalba: natūralus dieninis įvaizdis ar elegantiškas ir rafinuotas įvaizdis. Spalva nepriekaištingai išsilaiko visą dieną ilgalaikės formulės dėka.
ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ kompaktinė dėžutė – tai elegantiškas aksesuaras. Rafinuoto dizaino dėžutė su juodu dugnu ir auksinės spalvos dangteliu yra papuošta stilinga ARTISTRY „A“ raide. Pridedamas ir veidrodėlis.
Galima rinktis iš penkių palečių, kurių kiekvieną sudaro keturi atspalviai (paryškinimui, kontūro suteikimui, akcentavimui ar pabrėžimui), padėsiantys sukurti tobulą akių makiažą:
  • Spice Bronze- šviesūs, rusvai auksinės spalvos akių vokų šešėliai (suteikiantys tviskesio) akių paryškinimui; šiltos, bronzinės spalvos akių vokų šešėliai (suteikiantys metalo žvilgesio) kontūro suteikimui; blizgūs, gintarinės vario spalvos akių vokų šešėliai (suteikiantys metalo žvilgesio) akių akcentavimui; auksinės sodrios bronzos spalvos akių vokų šešėliai (suteikiantys tviskesio), skirti pabrėžti akis.
*Atkreipiame dėmesį, kad naujieji ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ akių vokų šešėlių kvadratėliai gali būti laikomi naujojoje ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ kompaktinėje dėžutėje. ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ akių vokų šešėlių kvadratėliai negali būti laikomi senojoje ARTISTRY™ 4 skyrių kompaktinėje dėžutėje.

Pradėsiu nuo to, jog Artistry šešėliai turi dėžutę, kurią galima nusipirkti atskirai, taip pat galima atskirai nusipirkti kvadratėlius. Čia veikia INGLOT ar Artdeco principas. Aš gavau testavimui šešėlius be kompaktinės dėžutės, plastikiniame laikiklyje ir kartoninėje dėžutėje. Kiek nusivyliau, nes aukso imitacijos kompaktinės dėžutės viršelis bei satininis maišelis atrodo tikrai gerai ir prabangiai. Tačiau, nepaisant to šešėliai vis tiek atrodo kokybiškai ir prabangiai. Kai laikai rankose apima jausmas, kad laikai gerą daiktą. Kaip jau minėjau, buvau nusiteikusi skeptiškai, tačiau jau paėmus į rankas šešėlius skepticizmas išsisklaidė.

O jis iš viso dingo, kai aš juos pabandžiau. Be galo minkšti, dengiasi labai gerai, nebyra ir nesusimeta į gumuliukus. Pigmentuoti ir puikiai sklaidosi. Jei reiktų palyginti kokybę, drąsiai statyčiau prie Urban Decay šešėlių! Neįtikėtina, žinau, bet kas tiesa, tas ne melas. Be to rinkiniai puikiai sudėlioti spalviškai. Pigmentacija vienoda tiek pagriebus ant pirštų tiek užtepus ant rankos bei aplikuojant šepetėliais (ir pridėtu taip pat).

Šešėliai puikiai laikosi visą darbo dieną, tinka jautrioms akims ir nusiplauna su muilu bei vandeniu labai lengvai, net pati tamsiausia spalva. Geriausia pigmentacija aišku tamsiausios rudos, kuri su blizgučiu, bet blizgutis neatsiskiria. Bronzinės bei vario spalvos taip pat pigmentuotos puikai. Su šviesiausia reikia labiau padirbti, tačiau tai normalu. Šešėliai bekvapiai.

Viską įvertinus turiu pripažinti, jog klydau dėl savo skepticizmo ir tai yra vieni mėgiamiausių mano šešėlių apskritai ;)

No comments:

Post a Comment