16/05/2016

Davines Preep shampoo visiems plaukų tipams iš Your Hair Asistant linijos


Mes dažnai mėgstame sakyti, o kaip kažkam pasisekė, kad tiek daug turi. Bet negalvojama apie tai, kiek daug įdėjo, kad turėtų. O galbūt tai buto to žmogaus svajonė, kuriais jis labai ilgą laiką skyrė savo mintis ir pastangas bei darbą? Kaip susijusi viso gyvenimo svajonė ir Davines Preep plaukų priežiūros linija?
Šį kartą noriu trumpai pristatyti Preep linijos kūrėją. Taip, tai Davines produktai, tačiau šią liniją kūrė Italijos  pilietis labai įsimintinu vardu ir pavarde: Angelo Seminara. Ir taip, tai jo svajonė buvo sukurti tokias priemones jog gautusi šukuoseną, kurią jis nusižiūrėjo dar mokykloje nuo klasioko. Klasiokas dirbo fabrike, dulkės taip suformuodavo jo plaukus, kad matyt pavydėjo ne tik Angelo :)
Negalėjau neįdėti šių nuotraukų, na, fantastiškas vaizdas!


Your hair assistant

Įkvėpta ir sukurta Davines kūribos direktoriaus Angelo Seminara.

Produktai skirti naudoti plaukų sušukavimui salone (paslauga Blow Dry).

Drėkinantis ir maitinantis šampūnas, kuris švelniai išplauna plaukus, padeda pašalinti priemonių likučius, palieka plaukus minkštus bei lengvus, paruošia plaukus kitiems produktams.

Kaina:  

250 ml - 22 Eurai
900 ml - 60 Eurų

Kur pirkti: www.inhair.lt www.davines.lt ir partnerių salonuose ir parduotuvėse


Aqua, sodium lauroyl methyl isethionate (PAM, valiklis), glycerin, cocamidopropyl betaine (Kokamidopropilo betainas - PAM, emulsiklis, tirštiklis, sudaro putas), sodium lauryl sulfoacetate (PAM, sudaro putas, valiklis), decyl glucoside (Decilgliukozidas - PAM, emulsijos stabilizatorius), polysorbate 20 (Polisorbatas 20 - emulsiklis, PAM, tirpiklis), sodium cocoyl glycinate (PAM, valiklis, kondicionuoja odą), parfum, benzyl alcohol (konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą), sodium cocoyl isethionate (PAM, valiklis, kondiconuoja odą ir plaukus), acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer (suformuoja plėvelę), sodium methyl 2-sulfolaurate (PAM, sudaro putas, valiklis), sodium lauroamphoacetate (PAM, valiklis, sudaro putas, kondicionuoja odą), sodium methyl cocoyl taurate (PAM, sudaro putas), sodium benzoate (konservantas, kvepalų ingredientas), glycol distearate (minkštiklis, emulsiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), polyquaternium-7 (antistatikas, suformuoja plėvelę, fiksuoja plaukus), trisodium ethylenediamine disuccinate (reguliuoja pH), disodium 2-sulfolaurate (PAM, valiklis), amodimetchicone (silikono polimeras, antistatikas, kondicionuoja plaukus), disodium edta (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga), sodium hydroxide (Natrio hidroksidas - reguliuoja pH, denatūrantas), coco-glucoside (PAM, ploviklis, sudaro putas), polyquaternium-10 (antistatikas, suformuoja plėvelę, fiksuoja plaukus), c11-15pareth-7 (C11-15 PARETH-7), laureth-9 (emulsiklis), glyceryl oleate (minkštiklis, PAM, emulsiklis, kvepalų ingredientas, kondicionuoja odą), glyceryl stearate (minkštiklis, emulsiklis), limonene, linalool.

Nors tai nėra ekologiškas produktas, bet daug kam sudėtis įdomi. Jei ne tas benzilo alkoholis, viskas būtų labai labai neblogai. Sudėtyje yra daug plaunamų medžiagų, dėl ko matyt jis taip gerai plauna plaukus ;) Bet neturi parabenų ir sulfatų.


Davines pasikvietė Angelo Seminarą sukurti produktų liniją, o jis jau žinojo jog jam reikia klasioko šukuosenos. Todėl žinojo ir kokio rezultato reikės ir produktų ;) Jis prisidėjo tiek prie pakuočių tiek prie to kas viduje kūrimo. Aš aplankiusi svetainę supratau, jau esu minėjusi, jog man labai patinka, kai būna viskas apgalvota, nuo logotipo, svetainės dizaino iki pakuočių ir kvapo bei žinoma poveikio, Preep liniją ir yra ta visuma.

Taip, topas plaukų pudra, bet noriu pradėti nuo šampūno, nes aš tikrai nemaniau, jog jis taip tiks riebiems plaukams ir išplaus juos greitai. Abejojau dėl to, jog tai kas tinka visiems plaukų tipams, retai, labai retai tinka riebiems plaukams. Dažniausiai net neišplauna plauko, o dar labiau jį suriebalina. Čia tikrai ne tas atvejis, aš labai nustebau.

Pakuotės labai žavios, dabar tikras pastelinių spalvų bumas, o čia rausva! Taip pat patinka lyg spausdinimo mašinėle atspausdinta informacija ant etiketės, pati etiketė vėlgi satininė ir labai kokybiška kaip ir pati pakuotė. Aromatas tai tikrai kaip kvepalų, todėl reikia pauostyti prieš perkant, nes išsilaiko jis netrumpai. Saldokas naktinių jazminų kvapas papildytas mėtos gaiva, todėl nėra per saldus.

Šampūnas gan skalsus, nes smarkiai putoja, kreminės konsistnecijos, rausvos permatomos spalvos. Jis ne tik išplauna plauką, bet ir paruošią jį kitoms priemonėms, štai kodėl jo reikėjo visai linijai sukurti, kitaip būtų užtekę tik pudros, norimai šukuosenai išgauti ;)

No comments:

Post a Comment