04/05/2016

Davines REBALANCING SHAMPOO Šampūnas riebiai galvos odai ir plaukams pH: 5.5


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien tęsiame pažinti su Davines produktais. Šis ženklas jau spėjo įsitvirtinti Lietuvos rinkoje ir asocijuojasi su kokybę. Aš kažkodėl maniau, kad Davines - pažeistų plaukų specialistai tačiau po Pelenės parodos supratau, kad klydau. Plaukų priežiūros priemonių asortimentas didelis, įvairių tipų plaukams, o specialistai paklausinėję apie jūsų galvos odos būklę ir plaukų tipą patars, ką rinktis geriausiai. Kitaip tariant - nepaliks jūsų ant ledo - buku žvilgsniu stebėti į tikrai gausias priemonių lentynas. Tuo labiau čia neišgirsite atsakymo - nežinau, ką man yra tekę išgirsti ne vienoje prabangioje kosmetikos parduotuvėje. Beje, ar žinojote, kad Davines asortimente yra ir kūno prausiklis bei rankų kremas? Bet šiandien papasakosiu apie šampūną skirtą riebiai galvos odai, kurio mėginukus spėjau išmėginti ankščiau, o dabar testuoju pilną kiekį.
Gamintojo aprašymas:

Sudėtyje turi mažosios kraujalakės, imbiero ir cinamono ekstraktų, kurie ramina, valo riebalų liaukas.

KAINA:

250 ml - 52 Lt (15,06€)
1000 ml - 132 Lt (38,23€)

Kur nusipirkti: http://www.inhair.lt/http://www.topbeauty.lt/ ir Davines salonuose.


aqua, sodium lauroyl methyl isethionate (PAM, valiklis), sodium olivamphoacetate, sodium lauroyl sarcosinate (antistatikas, PAM, sudaro putas, valiklis, klampumo reguliavimo medžiaga,), acrylates crosspolymer (emulsijos stabilizatorius, suformuoja plėvelę, reguliuoja klampumą), polyquaternium-10 (antistatikas, suformuoja plėvelę, fiksuoja plaukus), polyquaternium-67 (antistatikas, suformuoja plėvelę, kondicionuoja plaukus), citrus limon leaf extract (kvapų sugėriklis, pasižymi šviesinančiomis, keratolitinėmis savybėmis), sanguisorba officinalis root extract (vaistinės kraujalakės šaknų ekstraktas - valiklis, tonikas, gaivina ir kondicionuoja odą), cinnamomum cassia bark extract (Kininių cinamonų ekstraktas - burnos priežiūros medžiaga, kvapiklis), zingiber officinale root extract, ginger root extract (imbiero šaknies ekstraktas), sodium hydroxide (reguliuoja pH, denatūrantas), sodium chloride (druska - klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį), butylene glycol (drėkiklis, tirpiklis, tirpdo aliejus), polysorbate 20 (emulsiklis, PAM, tirpiklis), disodium edta (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga), trisodium ethylenediamine disuccinate (reguliuoja pH) , sodium benzoate (konservantas, kvepalų ingredientas), butylene glycol (drėkiklis, tirpiklis, tirpdo aliejus), polysorbate 20 (emulsiklis, PAM, tirpiklis), dosodium edta (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga), trisodium ethylenediamine disuccinate (reguliuoja pH), sodium benzoate (konservantas, kvepalų ingredientas)benzyl alcohol (konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą), eugenol (denatūrantas, tonikas), geraniol (kvapiklis), linalool, cinnamal (denatūrantas, kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis), citronellol (kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis), parfum.

Žinote, sudėčių analizavimas mane išgydė nuo spalvotų buteliukų manijos, dabar aš nebe tokia patikli ir perkanti viską iš eilės. Nebesinori pirkti to, kas gali pakenti. O šio šampūno sudėtis mane nustebino, čia nėra ekologiškas produktas, jis nėra taip pozicionuojamas, bet sudėtis iš tiesų nebloga. tik porą rekomendacijų iš mano pusės: galbūt benzilo alkoholį ir eugenolį būtų įmanoma pakeisti ne pavojingais ingredientais? Taip pat, sudėtyje yra druskos, ji nėra pavojingas ingredientas, tačiau sausiną odą. Bet labai smagu tai, kad sudėtyje yra vaistinės kraujalakės šaknų ir kininių cinamonų ekstraktai ir ne kažkur pabaigoje. Beje, kvapas šampūno nuostabus ir jis ne iš kvapiųjų medžagų, o būtent iš ekstraktų. Todėl džiugu, kad kvapiosios medžiagos pabaigoje, nėra parabenų ir dažiklių. Tiesa, būtų smagu, jei sudėtis būtų pateikta ant balto fono ir ne tokia suspausta, nes yra netikslumu ir ne visus ingredientus man pavyko iššifruoti. Neiššifruotų ingredientų aš nežymiu, bet tikiu, kad ten nėra nieko blogo.

Kaip jau esu minėjusi, Davines turi dvi plaukų priežiūros linijas - tai gydomoji ir skirta naudoti pastoviai, po gydymo. Šis, Rebalancing šampūnas priklauso gydomajai linijai. Mano dėmesį iš karto patraukė mėlyna etiketė, su svarstyklėmis, žavu kai produktas išsiskiria savo išvaizda. Labai malonios etiketės - tarsi satininės ir aišku atsparios drėgmei, jas malonu liesti.

Bene charakteringiausias produkto požymis - kvapas. Stiprus, citrusų kvapas, kuris nėra cheminis. O smagiausia žinia - jis jaučiamas ant plaukų labai ilgai, net kitos dienos viduryje gali atnešti vėjas :) Todėl aš nejaučiu Davines kondicionieriaus, viską užvaldęs šampūno kvapas :)

Konsistencija skystoka, kadangi sudėtyje nėra daug PAM medžiagų jis smarkiai neputoja. Tinka jautriai galvos odai, po plovimo jos negriaužia. Spalva permatoma, kiek žalsva.

Bet svarbiausia, šampūnas gerai valo galvos odą. Plaukai būna minkšti, bet reikia kondicionieriaus, kad geriau išsišukuotų. Aš turėjau ir Replumping šampūno mėginuką, tai galėčiau pasakyti - Rebalancing - labiau odai, o Replumping labiau plaukams ir konsistencijos visai skirtingos, todėl būtų smagu išbandyti ir Replumping šampūno pilną pakuotę.

No comments:

Post a Comment