05/05/2016

Fanta Lip smacker lūpų balzamas


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandieninei apžvalgai išsirinkau populiarųjį Fanta Lip Smacker lūpyų balzamą. Realiai kokie šie balzamai populiarūs supratau tik pažiūrėjus Eurokos internetiniame puslapyje atsiliepimus! Maniau aš viena tokia išprotėjus, smagu, kad ne. Ar patiesino produktas mano lūkesčius? Ir taip ir ne, vienok neblogos sudėties aš nesitikėjau.


Jūsų mėgiamas gėrimas dabar jau ir Jūsų kosmetinėje! Palepinkite lūpas savo mėgiamo gėrimo aromato lūpų balzamu.

Kaina: 2,59 Euro

Pirkau Eurokos parduotuvėje


ricinus communis seed oil (Paprastųjų ricinmedžių sėklų aliejus - minkštiklis, drėkiklis, kondicionuoja odą), cetyl acetate (Cetilo acetatas - minkštiklis, kvepalų ingredientas), cera alba (Bičių vaškas - minkštiklis, emulsiklis, rišiklis, sudaro plėvelę), candelilla cera (Rimbinės karpažolės vaškas - minkštiklis, sudaro plėvelę, kondicionuoja odą), aroma, polybutene (rišiklis, klampumo reguliavimo medžiaga), sesamum indicum seed oil (Indinių sezamų aliejus - minkštiklis, plaukų balzamas, kondicionuoja odą ir plaukus, kvapiklis), ozokerite (rišiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga, drumstiklis), copernicia cerifera cera (Karnaubo vaškas - minkštiklis, tirštiklis, suformuoja plėvelę, reguliuoja lipnumą, naudojamas depiliacijai), acetylated lanolinal alcohol (minkštiklis, emulsiklis, kondicionuoja odą ir plaukus), paraffinum liquidum (iš naftos, tirpiklis, antistatikas, minkštiklis), paraffin (iš naftos, minkštiklis, emulsiklis, kvepalų ingredientas), triticum vulgare germ oil (Paprastųjų kviečių gemalų aliejus - minkštiklis), stearic acid (emulsijos stabilizatorius, minkštiklis, atkuria lipidinį sluoksnį), hydrogenated soy glycerides (minkštiklis; odos kondicionierius), propyl gallate (antioksidantas, kvepalų ingredientas) citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), propylene glycol (drėkiklis), neotame (skonio stipriklis, kvepalų ingredientas), benzyl benzoate (konservantas, tirpiklis), citral (kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis), eugenol (denatūrantas, tonikas), limonene (kvapiklis, tirpiklis), linalool (kvepalų ingredientas, dezodorantas), CI 15850 (raudonas kosmetinis dažiklis), CI 19140 (geltonas kosmetinis dažiklis), R06-14 (saugoti nuo ugnies?).

Tikras netikėtumas - balzamas pagamintas paprastųjų ricinmedžių sėklų aliejaus pagrindu, turi ir paprastųjų kviečių gemalų aliejaus. Aiškų, kvapiosios medžiagos - labai aukštai,  na ko norėti, juk aromatas labiausiai akcentuojamas. Visgi nemažai ir nesaugių medžiagų bei dvi - pavojingos. Taip pat teko pavargti su sudėties ingredientais, nes ne visi teisingai įvardinti, padirbau sekliu morka ir šį kartą visus radau! :D Apskritai sudėtį vertinu neblogai, nesitikėjau.
Aš esu turėjusi Cocal cola balzamą, senesnio leidimo, tai galiu pasakyti, kad patiko daug mažiau. Šiaip kaip balzamas jis veikia minimaliai, minimaliai drėkina ir maitina lūpas. Bet kvepia tai jau labai labai saldžiai! Ir be to palieka poskonį salstelėjusi burnoje...

Bet nėra lipnus, konsistencija klampoka, bet nebaisiai. Likučius nuvalyti tenka. O štai įpakavimas - labai fainas, taip pat ir etiketė labai žaisminga. Aš negaliu pasakyti kodėl, bet šis balzamas suteikia WOW efektą, kai realiai produktas nėra kažkoks stebuklingas, bet tau jis patinka, turėti smagu. Beje, labai keista, kad Eurokos svetainėje nurodyta kaina 10 euro centų mažesnė, nei mokėjau. Kodėl? :)

Apibendrinant, reikia pripažinti, kad tai nėra must have produktas, nėra sveikas ar naudingas produktas, ir deja skonis burnoje nuo jo užsiliekantis...

No comments:

Post a Comment