02/05/2016

Gosh copenhagen lip oil 002 sea buckthornSveiki, mieli skaitytojai. Žinote, aš esu toks žmogus, kuris stengiasi padaryti viską visuomet, jei kažko nepadarau nuolat apie tai sau primenu. Pvz, žinau, kad neaprašiau vienos kaukės arba šio lūpų aliejaus ir vis kartoju tai sau... Todėl man būna liūdna, kai artimi žmonės neatrašo laiškų ar žinučių arba neperskambina jei tuo metu neatsiliepia, nes negali kalbėti. Na man tai kažkaip atrodo... Juk nesunku parašyti, kad va dabar itin gerai leidžiu laiką? Tuo pačiu žmonės gali suprasti, kad aš pykstu, jei neatrašau žinutės arba tiesiog neturiu ką atrašyti, nes klausimas man atrodo nesąmoningas. Bet atsiliepti stengiuosi visuomet arba bent jau perskambinti. Galbūt žmogus norėjo patarimo, kurį galiu duoti tik aš? Na, bet vienok šiandien pagaliau pasakoju apie dar vieną lūpų aliejų. Pamenate, aš raudoną jau aprašiau, o geltoną sakiau aprašysiu tuomet kai jis jau bus parduotuvėje?

Įkvėpti gamtos.  Natūralus spalvos ir žvilgesio prisilietimas. Naujieji Gosh lūpų aliejai – itin lengvos tekstūros, drėkina ir maitina Jūsų lūpas. Praturtinti šaltalankių, makadamijos ir argano aliejais.

Tūris: 4 ml
Kaina: 9,90 €


hydrogenated polyisobutene (minkštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, sudaro plėvelę). octyldodecanol (riebusis alkoholis, kvepalų ingredientas, tirpiklis, minkštiklis), argania spinosa kernel oil (Argano aliejus - drėkiklis, minkštiklis, saugo, ramina odą), macadamia ternifolia seed oil (Makadamijos riešutų aliejus - minkštiklis, drėkiklis, kondicionuoja odą ir plaukus, plaukų balzamas), ethylene copolymer (klampumo reguliavimo medžiaga), tridecyl trimellitate (minkštiklis, kondicionuoja odą), butylene copolymer (klampumo reguliavimo medžiaga), raspberry seed oil (kondicionuoja odą), moringa oleifera seed oil (aliejinių moringų aliejus - minkštiklis), butylene glycol cocoate (emulsijos stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga), hippophae rhamnoides oil (Dygliuotojo šaltalankio aliejus - pasižymi priešuždegiminėmis, raminančiomis savybėmis, emulsiklis, minkštiklis). magnolia officinalis bark extract (magnolijų žievės ekstraktas - kvapiklis, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis), pentylene glycol (drėkiklis, minkštiklis, pasižymi antibakterinėmis savybėmis), glyceryl caprylate synthetic wax, benzotriazolyl dodecyl p-cresol (UV absorbentas), tris citrate (UV absorbentas) aroma, CI 15850.

Kaip matote sudėtis tiesiog puiki. Tik pabaigoje yra vienas mano nerastas ingredientas, bet kiek ieškojau tai sintetinio vaško grupės ingredientai nėra pavojingi todėl nemanau, kad ir šiam būtų kažkas negerai. Tėra tri du paskutiniai vidutinio saugumo ingredientai, aišku kvapiosios medžiagos ir dažiklis. Kažkodėl raudonas, ne geltonas? Hm. Net susimasčiau ar tą sudėtį nagrinėjų, bet tą, net susiradau seną nuotrauką.

Be abejo, aliejų ir ekstraktų gausa stebina. Malonu, jog GOSH copenhagen kompanija jaučia atsakomybę ir rūpinasi mumis. Smagu!

Kai gavau GOSH dėžutę, mano rankos tiesėsi link aliejų iš karto. Jaučiau, kad tai geras produktas, o be to man lūpų aliejai labai patinka. Man jie patinka labiau nei matiniai lūpų dažai, nes jie puoselėja lūpas.

Žavuma tai, kad aliejus blizgesio pakuotėje, tai buvo naujoviškas sprendimas. Matinė juoda dalis suteikia solidumo. Tačiau, jau jį turiu gana ilgai ir būdamas tarp kitų lūpų dažų truputi suskeldėjo (ta permatoma dalis). Atsirado įbrėžimų, Tas pats nutiko ir raudonam.

Aliejus kvepia šaltalankiais (hmmm), skonio nejaučiu, galbūt jis susimaišo su kvapu? Kvapas labai primena vieną iš pirmūjų lietuviškų vazelinu (jis būdavo tokiame apvaliame indelyje) kurio jau seniai nėra prekyboje todėl apima nostalgija. Spalvos jis neturi, ant rankos galbūt pasimato lengvas gelsvumas, tačiau ant lūpų jis būna permatomas. Nelipnus.

Aplikatorius labai patogus, minštas ir švelnus. Aliejus puikiai drėkina ir maitina lūpas, be to iš sudėties matome jog turi UV apsaugą, kuri dar ir nėra kenksminga! Aliejus gan klampus. Po kurio laiko užsitepus ant lūpų nueidamas jis apsivelia, todėl reikia nusivalyti lūpas ir atkreipti į tai dėmesį jei einate į kokį susitikimą...

Apskritai, tai labai smagus produktas ir vertas savo kainos. Juk kai sudėtis puiki, nereikia tikėtis, kad jis kainuos 2 Eurus? Tikiuosi, jog kompanija toliau žengs šiuo keliu ir gamins natūralius produktus.

No comments:

Post a Comment