16/05/2016

Green feel drėkinamasis rankų kremas


Šiandien žiūrėjau į viedrodį ir negalėjau atsidžiaugti savo figūra. lyg nieko ypatingo ir nedariau, bet net užsimaniau nufotografuoti užpakalį ir įdėti į instagramą, na taip jis man patinka! :D Na taip, kažkas užleido "užpakalių" madą :D Bet kažkaip smagu, nes realiai nieko tokio nedariau, į racioną įtraukiau jogurtą ryte, vištieną vakarę, o dieną dažniausiai irgi valgau jogurtą, nes pritingiu kažką gaminti :D Savaitgaliais aišku aš papiknaudžiauju, tuomet jau eina į trasą sušiai ir picos. Be to, aš dievinu kavą ir geriu tik latte. Tai jei jos atsisakyčiau, mano figūra būtų dar labiau patenkinta :D Na, aišku, jei dar kokių atsilenkimų padaryčiau, ir pilvas būtų plokščias - būtų tobula, Bet, man tikrai ne iki atsilenkimų :D ;)

Tačiau gana apie mane, gavusi siuntinuką iš Green Feel kompanijos, viską iškarto išpakavau, ir pradėjau testuoti net nenufotografavus, nes labai knietėjo. Pradėjau nuo rankų kremo.
Drėkinamasis rankų kremas su goji uogų ekstraktu ir migdolų aliejumi. Drėkinamasis rankų kremas su goji uogų ekstraktu bei migdolų aliejumi puoselėja rankų odą, užtikrina bei saugo odos švelnumą ir elastingumą. Kremo sudėtyje esantis goji uogų ekstraktas yra natūralus antioksidantas, kuris užtikrina odos apsaugą nuo neigiamo aplinkos poveikio, o migdolų aliejus rankų odą drėkina, maitina, minkština, padeda atstatyti pažeistą apsauginį odos sluoksnį. Kremas lengvai susigeria, rankos lieka švelnios, pamaitintos ir apsaugotos.

Kaina: 1,89 €

Kur pirkti: Maximoje, Barboroje, Droge, ir kitur.


aqua, glycerin, caprylic trigrlycerides (Kaprilo/kaprio trigliceridai - tirpiklis, minkštiklis, tirštiklis, emulsiklis, gydo odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, sukuria barjerą sulaikantį drėgmę odoje), cetearyl alcohol (Cetearilo alkoholis - minkštiklis, emulsiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga), glyceryl stearate (Glicerilo stearatas - minkštiklis, emulsiklis), olive fruit oil (Alyvuogių aliejus - tirpiklis, minkštiklis, pasižymi prieuždegiminėmis savybėmis), dimethicone (formuoja plėvelę, klampumą didinanti medžiaga), ceteareth-20 (emulsiklis, PAM (skatina kitų medžiagų patekimą į odą)), almond oil (migdolų aliejus - minkštiklis, kondicionuoja odą), goji fruit extract (goji uogų ekstraktas), sodium polyacrylate (tirštiklis, minkštiklis, sudaro plėvelę ant odos, fiksuoja plaukus, emulsiklis) , ceteareth-12 (emulsiklis (skatina kitų medžiagų patekimą į odą)) cetyl palmitate (minkštiklis, kondicionuoja odą), propylene glycol (drėkiklis), phenoxyethanol (konservantas), parfum, limonene, ethylhexylglycerin (minkštiklis), citric acid (Citrinos rūgštis - reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis).

Tiesa, daug žalių ingredientų nuteikia labai maloniai, bet vis gi be fenoksietanolio neapsėjome, bet jis bent jau gale. Kvapiosios medžiagos yra, bet smagu jog irgi gale. Nepaisant to, kremas praturtintas alyvuogių ir migdolų aliejais bei žadėtų goji uogų ekstraktų. Kaip kremui už 2 eurus, manau labai neblogai, o jei pavyktų išvengti to fenoksietanolio, būtų pasaka.


Green feel priemones pastebėjau iš karto kai jos tik atsidūrė rinkoje, man padėjo vienas žurnalas, jame pamačiau reklamą tuomet jau radau ir Maximoje. Aš manau, jog pagaminti brangius ne visiem prieinamus produktus yra kur kas lengviau nei padaryti tai ką daro Green Feel. Smagu, jog produktų galima įsigyti Maximoje bei kotose prekybos vietose, produktai pakankamai plačiai įvesti į rinką.

Kremo pakuotė signalizuoja apie ekologiškumą, gan švarus dizainas malonus akiai. Kokybiško plastiko tūbelė patogi naudoti. Kremas turi kiek saldų, bet labai lengvą kvapą. Man iš pradžių nepatiko lipnumas, pamaniau, o ne, vėl dar vienas lipnus rankų kremas. Bet jis dingsta kai kremas susigeria, o susigeria pakankamai greitai.

Smagu tai, kad susigėrus jam rankos lieka padrėkintos ir švelnios. Tiesa, jis netiktų žiemos sezonui, nes yra per lengvas. O dabar, pats tas. Kremas baltas, vidutinio tirštumo konsistencijos, gana skalsus, Tikrai nebrangus ir neblogas kremas pagamintas Lietuvoje.

No comments:

Post a Comment