26/05/2016

Green feel intymios higienos ir kūno prausiklis


Sveiki, mieli skaitytojai, šiandien mūsų su vyru vestuvių metinės, o va aš sėdžiu ir rašau blogą :D Grįžau iš darbo, suvalgėm sushius ir aš jau čia. Šiandien papasakosiu apie dar vieną priemonę iš Green feel, taip tai intymios higienos ir kūno prausiklis. Aš savo bloge dažnai šneku apie intymią higieną :D

Intymios higienos ir kūno prausiklis su alavijais ir žolelių ekstraktais. Intymiai higienai labai svarbu, kad priemonė nedirgintų odos, išlaikytų natūralų odos PH, būtent toks ir yra šis prausiklis. Jau senoliai žinojo, kad alaviijo ekstraktas pasižymi uždegimus gydančiomis, sudirgusią odą raminančiomis savybėmis. Todėl šis prausiklis su alaviju ir žolelėmis tinkamai pasirūpina jūsų oda bei suteikia gaivumo ir švarumo pojūtį kasdien.

Kaina: iki 2 eurų


aqua, sodium laureth sulfate (Natrio laureto sulfatas - PAM, valiklis, sudaro putas, sausina odą ir plaukus), cocamide dea (Kokamidas DEA - Kokamidas DEA), sodium c14-16 olefin sulfonate (sudaro putas, valiklis, PAM), coco-glucoside (Kokogliukozidas - PAM, ploviklis, sudaro putas), aloe vera leaf extract (alijošiaus lapų ekstraktas - drėkiklis, ramina, suteikia gaivinamąjį poveikį, kvepalų ingredientas), linden flower extract (Mažalapių liepų ekstraktas - antioksidantas, saugo, ramina ir kondicionuoja odą), horsetail extract (Asiūklio ekstraktas), birch leaf extract (Beržų lapų ekstraktas - antioksidantas, pasižymi sutraukiamuoju, priešuždegiminiu poveikiu, padeda nuo plaukų slinkimo), yarrow extract (azijietiškos kraujažolės ekstraktas - tonikas, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, kondicionuoja odą), rosemary extract (Kvapiųjų rozmarinų ekstraktas - tonikas, antioksidantas, pasižymi antibakterinėmis savybėmis), sage extract (Vaistinio šalavijo ekstraktas - tonikas, pasižymi antimikrobinėmis, sutraukiamosiomis savybėmis), nettle extract (Didžiųjų dilgėlių ekstraktas - tonikas, pasižymi sutraukiamuoju, priešuždegiminiu poveikiu, stabdo plaukų slinkimą), panthenol (Pantenolis, provitaminas B5 - drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis), sodium chloride (Druska - klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tankinį tūrį), propylene glycol (drėkiklis), glyceryl oleate (Glicerilo oleatas - minkštiklis, PAM, emulsiklis, kvepalų ingredientas, kondicionuoja odą), sodium sulfate (Natrio sulfatas - klampumo reguliavimo medžiaga, mažina tūrį), sodium lactate (Natrio laktatas - keratolitikas, drėkiklis), benzyl salicylate (Benzilsalicilatas - UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas), butylphenyl methylpropional (kvepalų ingredientas, EU ribojamas), hexyl cinnamal (kvepalų ingredientas (EU ribojamas)), benzyl alcohol (Benzilo alkoholis - konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą), methylchloroisothiazolinone (Metilchloroisotiazolinonas - konservantas) , methysotihiazolinone (Metilsotiazolinonas - konservantas). 

Ooo, taip, daug ekstraktų, ir jie pradžioje. Bet, nemažai ir pavojingų medžiagų... Sudėtis tikrai gausi, net nustebau, kai pradėjau nagrinėti, prieš tai neatkreipiau dėmesio.


Aš labai dažnai žiūriu kas naujo intymios higienos pasaulyje, na tiesiog norisi atrasti tą priemonę. Bet vis bandau ką nors kitą. Tai nėra ekologiškas produktas, tačiau man jis tinka, o tai ką mes galime naudoti intymiai higienai, galime naudoti ir kūnui, manau tą žino daug kas. Šio prausiklio pakuotė man patogi, su dozatoriumi, kuris irgi patikimas ir patogus.

Prausiklis permatomas, smagu, kad sudėtyje nėra dažiklių. Ir kvapiųjų medžiagų beje. Putoja gerai, taip pat prausia nesausindamas odos, kas intymiai higienai labai svarbu. Bet, šis prausiklis iš tų, kai reikia turėti dar vieną, pamainymui ir nenaudoti ištisai. Man iš esmės patinka, kad turi daug ekstraktų, nesausina odos, yra nebrangus ir prieinamas bei lietuviškas, aišku :)

1 comment:

  1. O kodėl reikia turėti dar vieną pamainymui?

    ReplyDelete