10/05/2016

L`occitane Vonios pienelis „Neroli & Orchidée“


Sveiki mieli skaitytojai. Man be galo patinka L`occitane, aš to negaliu slėpti. Tiesa, nors produktų sudėtis nėra ekologiškos, joms nestinga gerųjų ingredientų ir veiksmingų medžiagų. Dėl tos priežasties man daugumą produktų patinka, o ir dauguma žmonių L`occitane nelieka abejingi. Gražios pakuotės, gausios linijos, juntamas poveikis ir nuostabūs kvapai pavergia mūsų širdis.
Aš įsivaizduoju, koks gėris turėtų būti dirbant su tokia kosmetika, įsivaizduoju jog būtų labai smagu fotografuoti produktus ar kurti reklaminę atributiką. Na, bet gana svajoti, geriau darysiu tai, ko atėjau - papasakosiu apie vionios pienelį „Neroli & Orchidée“.Susiliejus su vandeniu virsta aksominiu pieneliu, kuris maloniai nudžiugins jūsų kūną ir protą.
 
Į šiltą vandenį įpylus vieną ar du kamštelius kreminio pienelio, vanduo pakvips citrinmedžių žiedų  (neroli) iš Viduržemio jūros regiono, karčiųjų apellsinų ir baltųjų orchidėjų iš Madagaskaro elegantišku aromatu. Pasinerkite į kvapnųjį "Néroli & Orchidée" aromatą!
 
„Néroli & Orchidée“ vonios pienelis – tai Graso kolekcijos dalis. Grasas (Grasse) – tai nedidelis miestelis Prancūzijos Provanso-Žydrosios pakrantės regione, visiems žinomas kaip „kvepalų sostinė“. Tai vieta, kuri apjungia vietinių išpuoselėtus ir  iš įvairių pasaulio šalių atkeliavusius ingredientus į nuostabią kvapų gamą.

Kaina: 20 Eurųglycerin**, helianthus annus seed oil** (minkštiklis, kondicionuoja odą), sucrose laurate**(emulsiklis, PAM, kondicionuoja odą), citrus aurantium amara flower extract**(Karčiavaisių citrinmedžių žiedų ekstraktas - kvapiklis, vėsiklis, kondicionuoja odą), citrus aurantium amara flower oil**(kvapiklis, kondicionuoja odą), vanilla planifolia fruit extract** (Kvapiųjų vanilių ekstraktas - antioksidantas, mažina uždegimus, ramina ir saugo odą, kvapiklis), alcohol, tocopherol (vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą), anise alcohol (anyžių alkoholis - kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis) , benzyl salycylate (UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas), limonene (kvapiklis, tirpiklis), alpha isomethyl ionone (kvepalų ingredientas), citronellol (kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis).
**natūralūs ingredienai.

Smagu, kad sudėtis nėra gausi ir turi ekstraktų bei aliejų. taip pat gerai, kad pienelis pagamintas glicerino pagrindu, ne vandens. Tiesa, neįvardintas vienas alkoholis, todėl neaišku ar jis saugus ar ne. Yra ir vienas pavojingas komponentas. Tačiau sudėtis tik patvirtina rezultatą: minkšta ir švelni oda. Dar reiktų paminėti, jog gerai, tai kad nėra daug PAM medžiagų, kurios sukelia putojimą,bet sausina odą.
  
Vasarą į vonią lįsti norisi mažiau, bet vis dėl to tas poreikis yra bent jau man :) Bet tuo pačiu reikia ir kitokių kvapų. Žiemai labai reikia šildančių, saldžių, dabar - gaivių ir energizuojančių. Būtent toks šio pienelio kvapas, gaivus aromatas iš karto pasklinda po visą vonią.

Tiesa, kadangi pienelio sudėtyje nėra daug putojančių medžiagų, jis putoja mažiau, bet tuo pačiu nesausina odos, o ją maitiną ir drėkina. Po maudynių ji tampa labai švelni.

Pakuotė tikrai žavi ir moteriška, man patinka viskas, kas pastelinių spalvų, o čia dar su aukso elementais. Išspaustas logotipas suteikia prabangos. Šiaip jis peematomas, bet kai susilieja su vandeniu - lengvai suputoja ir vanduo tampa pieno baltumo.

Smagu turėti pienelį voniai, kuris nekvepia saldžiai, suteikia energijos ir puoselėja kūno odą.

2 comments:

  1. Labai mėgstu šį L'occitane kvapą, jau kvepalai tai išvis pasaka :)

    ReplyDelete