17/05/2016

L`oreal VOLUME MILLION LASHES FELINE blakstienų tušas


Tikra tiesa, jog šį sezoną gavau labai daug tušų išbandymams, kas yra labai smagu. Bet tiesa ir ta, jog ne visus išėjo prisijaukinti, ne visiems aš sakau TAIP. Kartais tobulas įpakavimas dar nežada gero rezultato, o kartais tušas tiesiog nekelia simpatijų. Ilgai nesimūčinus nusprendžiau pagaliau aprašyti šį tušą, nes supratau jog nuomonė nepasikeis.Elegantiška kruopščiai atskirtų blakstienų apimtis, didėjanti link išorinio akies kampučio ir sukurianti ypač gundančio žvilgsnio efektą.

Jūsų blakstienos dar niekada nebuvo tokios atskirtos, tokios kerinčios!

1. Legendinis „milijoninę“ apimtį suteikiantis šepetėlis nuo šiol išlenktas, kad pasiektų kiekvieną blakstieną. Akies formą tobulai atitinkančios formos šepetėlis blakstienoms suteikia glotnią apimtį ir užriečia jas nuo pat šaknų iki galiukų.
2. Žvilgančio juodo atspalvio formulės tušas, praturtintas prabangiais aliejais (taip pat ir arganų aliejumi), apgaubia blakstienas ir suteikia joms intensyviai juodą spalvą.

Kaina: 11,89 € 

L`oreal VOLUME MILLION LASHES FELINE  blakstienų tušo įpakavimas tikrai nuostabus. Super pataikyta su žalia spalva, nes ji pavasario sezonui tinka idealiai. Tiesą sakant tai pirmasis mano bandomas tušas iš šios L`oreal serijos, nors daug kam jie patinka, bandau pirmą kartą. Feline prierašas tušui prideda žavesio, viskas skoninga ir subtilu.

Visa paslaptis šepetėlyje, jis lenktas, su skirtingo ilgio šereliais. Bandžiau visaip pasidažyti, ir išlenkta dalimi ir kita dalimi ir nors turiu gana ilgas blakstienas tobulas rezultatas nesigavo. Bandžiau ir kelis kartus tepti tušą, bet gerai tai jog blakstienos nesulimpa ir tušas yra tikrai juodas bei dažo juodai iš karto. Tobulas rezultatas man gaunasi tuomet jei užriečiu blakstienas rietikliu, tuomet tepu bazę ir tada kelis kartus su šiuo tušu. Bet kas dieną penkių minučių pasidažymui tušas netiks, su šepetėliu galima pataikyti į akis...

Bet, tušas tikrai gan skaniai kvepia kaip tušui, na man irgi tai panašu į šokolado kvapą. Laikosi visą dieną, nepasakyčiau jog lengvai nusiplauna vandeniu, aš naudoju vandeniui atsparų akių valiklį. Smagu jog sudėtyje yra aliejų.

Aš manau šis tušas irgi atras savo pirkėją, jis patiks mėgstančioms išskirtinius šepetėlius. L`oreal VOLUME MILLION LASHES FELINE tušas tinka jautrioms akims. Valant netrupa. Iš esmės tai gan prabangus tušas, su gražiu įpakavimu (bet nuo jo reikia valyti pirštų antspaudus). Būna taip jog užsinori kažko, kažko tokio kas būtų išskirtinis kosmetinėje, tai čia būtent tai ko jums reikia :)

No comments:

Post a Comment