17/05/2016

MAC pro longwear waterproof colour stick copperpot


Sveiki, mieli skaitytojai. Bandau dirbti savo darbus, tačiau lėtas internetas ir kompiuteris nepadeda. :D Bet pagaliau prisikasiau, todėl šiandien skubu papasakoti apie M·A·C naujienas. Tačiau šį kartą aš nepagirsiu. Taip, labai graži spalva, vibruojanti vario, ir naudojimas patogus. Tai kodėl negaliu rašyti aukščiausio balo? Skaitome toliau ;)


Kur pirkti: Douglas parduotuvėse Vilniuje Panoramoje ir Akropolyje, Kaune Akropolyje

Aš mačiau, jog šie pieštukai jau yra Kauno stende. Bet deja, kainos nepavyko išklausti, mat merginos laikė apsikabinusios kainoraštį ir pačios aiškinosi kas su kuo :D Na, turi viskas dar įsivažiuoti. Taigi, produktas labai patraukliai atrodo, gražus išsukamas įpakavimas, galiukas atitinka spalvą. Gerai, kad pats pieštukas smailas, todėl patogu prieiti prie įdomesnių vietų.

Kreminė konsistencija labai maloni ir lipnoka, todėl kabinasi prie vokų gerai, be to pigmentacija super. O ir išsklaidyti nėra sunku. Tačiau, jau po kelių valandų jis nuo vokų nuplaukia. Ant mano riebių vokų lieka maždaug pusę šešėlių. :D Bet, panaudojus geriausią pagrindą ever, pieštukas laikosi jau tiek kiek turi, tol kol nenusivalai. Bet, mano pagrindas kibus, todėl tampa sunkiau aplikuoti ir skirstyti...

Smagu tai, jog spalvų įvairovė labai didelė, aišku, geriausiai atrodo žalia, su kuria darytas promo nuotraukų makiažas, tačiau džiaugiuosi gavusi šiltą, varinę spalvą, kurią bus galima naudoti ne tik vasarą. Savaime aišku, jog jo vandeniui atspariu negalime pavadinti.

Man patinka pati pakuotė, pats naudojimo principas ir formulė, bet gaila, jog jis nėra vandeniui atsparus ir ilgalaikis. O turėdamas ir šias savybes būtų labai super dalykas, labai usable, nes tokie pieštukai patys funkcionaliausi - užsibrėži ir eini. Galbūt M·A·C pagerins išsilaikymą sekančiam kartui?

No comments:

Post a Comment