20/05/2016

NATURA HOUSE TREJOPO POVEIKIO PAAKIŲ SERUMAS SU ALYVUOGIŲ ALIEJUMI, 15ML


Šią savaitę, prisipažinsiu, truputį apsileidau su apžvalgomis. Taip pat nevažiavau į renginius, nes buvau užsiėmusi kitais dalykais. Gaila, bet gyvenime dažnai tenka rinktis. Beje, turbūt pastebėjote jog ekspermentuoju su nuotraukomis, vieną kartą pasiseka geriau, kitą blogiau. Na, kaip visuomet. Bet, manau jog tai vis tiek geriau už nešvarius šepetėlius nuotraukoje arba grubius šešėlius. Vienok, palyginus nuotraukas su ankstesnėmis, manau yra skirtumas :) O šiandien papasakosiu apie paakių kremą, kuris įeina į mano veido priežiūros programą, kuri vadinasi - nebijok  gatvę išlįsti be makiažo ;)Iš natūralių žaliavų pagamintas (99%) trejopo poveikio paakių serumas: šviesina patamsėjusią paakių odą, padeda mažinti paakių paburkimus bei drėkina, maitina ir suteikia jai elastingumo. Produkto sudėtyje naudojamas aukščiausios kokybės pirmo spaudimo, naudojant šalto spaudimo metodą alyvuogių aliejus.
Sudėtyje esantis organinis alyvuogių aliejus pasižymi drėkinamosiomis, apsauginėmis savybėmis, veikia kaip puikus antioksidantas. Aliejuje gausu Omega 6 riebiųjų rūgščių ir Omega 9 nesočiųjų riebiųjų rūgščių. Alyvuogių aliejaus struktūra labai panaši į lipidų, esančių žmogaus odos riebaliniame sluoksnyje, tad jis neleidžia išsausėti odai ir minkština bei maitina ją. Alyvuogių aliejus pasižymi apsauginėmis UV savybėmis. Sudėtyje taip pat yra hialurono rūgšties (giliai drėkina odą), migdolų aliejaus (maitina odą), Amazonėje augančių augalų fitoekstaktais.
Naudojimas: ryte ir vakare paakių zoną tepti plonu sluoksniu švelniai įtapšnojant pirštų galiukais, kol kremas visiškai įsigers.
Dermatologiškai patikrintas.

Kaina: 1290
Aqua, dicaprylyl carbonate (Dikaprililio karbonatas - minkštiklis, kondicionuoja odą), glycerin, olivoyl hydrolyzed wheat protein (idrolizuotas alyvuogių aliejaus kviečių baltymas) , cetearyl alcohol (Cetearilo alkoholis - minkštiklis, emulsiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga), glyceryl oleate (Glicerilo oleatas - minkštiklis, PAM, emulsiklis, kvepalų ingredientas, kondicionuoja odą), glyceryl stearate (Glicerilo stearatas - minkštiklis, emulsiklis), cetyl alcohol (Cetearilo alkoholis - minkštiklis, emulsiklis, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga), caprylyl glucoside (PAM, sudaro putas, valiklis), pfafia root extract (pfafia šaknų ekstraktas), marapuama stem extract (marapuama kamieno ekstraktas), sweet almond oil (minkštiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, kondiconuoja odą), olive fruit oil (Alyvuogių aliejus - tirpiklis, minkštiklis, pasižymi prieuždegiminėmis savybėmis), sodium hyaluronate (Hialurono rūgštis - identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą), acacia senegal gum (drėkiklis, suformuoja plėvelę, kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis), xanthan gum (Ksantano derva - emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga)tocopherol (Tokoferolis - vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą), ascobyl palmitate (Askorbilo palmitatas - vitamino C forma, antioksidantas, kvepalų ingredientas), inulin lauryl carbamate (PAM, emulsijos stabilizatorius), lecithin (Lecitinas - odai identiškas ingredientas,drėkikls, minkštiklis, emulsiklis, skatina odos atsinaujinimą), tetrasodium glutamate diacetate (chelatorius), citric acid (Citrinos rūgštis - reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), sodium benzoate (konservantas, kvepalų ingredientas), dehydroacetic acid (konservantas), phenoxyethanol (Fenoksietanolis - konservantas).

Tiesą sakant, kai kuriuos ingredientus įvardinau savo nuožiūra, nes rasti buvo sunku, bet šiaip situacija labai nebloga. Daug aliejų ir ekstraktų, jie pradžioje. Pora vidutinio saugumo ingredientų ir pats paskutinis konsesvantas nepatinka labiausiai, bet kaip ten bebūtų - padėtis labai labai maloniai nuteikianti. Beje, visi ingredientai yra natūralios kilmės, tiesiog gamintojas turi nurodyti cheminį ingrediento pavadinimą, kaip reikalauja įstatymai. O 99% natural origin ženkliuką gali spausdinti tik tie gamintojai, kurie iš tikrųjų deda tik natūralios kilmės ingredientus. Natura House kompanijos veikla vyksta jau 46 metus ir nuo pat įkūrimo jie gamina tik natūralią kosmetiką.


Esmė tame, jog aš savaitgaliais mėgstu nesidažyti. Aišku, jei išberia arba yra žaizdelių, dažytis tenka, tačiau jei nėra, mielai nesitepu makiažo pagrindo. Taip ir odai geriau, be to juk atšilo oras. Taigi, kelis kartus taikydama tokią praktiką aš pastebėjau, jog iki tobulumo man trūksta šviesesnių paakių. Reiktų pabrėžti, kad jie nėra kažkokie paburkę, ar patinę, nes iki šiol naudojau tik drėkinantį paakių kremą. Bet dabar užsimaniau, kad ir šviesintų, todėl išsirinkau jau pažįstamos Natura House kompanijos produktą.

Kai renkuosi paakių kremus, man labai svarbu, jog jie nebūtų lipnūs bei greitai susigertų. Taip pat aš nenoriu naudoti labai stiprių kremų, kurie tempią, ar kitaip erzina mano jautrią paakių zonos odą. Šis kremas reikalavimus atitinka, be to susigeria labai greitai. Jau po 6 dienų matau gerą rezultatą, paakiai šviesesni, aišku naudosiu ir toliau, noriu dar šviesesnių.

Kremas gelsvas, konsistencija į skystumą, kvapo nejaučiu. Čia toks dalykėlis, kai naudoji, bet nejauti jog naudoji, nes patinka ir yra rezultatas. Pati pakuotė - standartinė paakių kremo pakuotė, gerai, kad su dozatoriumi, o ne rutuliuku, nes tokie dozatoriai man nepatinka. Nemėgstu  su kažkuo braukyti per savo paakius. Smagu, kad produktas su geresne sudėtimi yra dar ir naudingas!

No comments:

Post a Comment