25/05/2016

OI/ALL IN ONE MILK Plaukus gražinantis pienelis „Viskas viename“ pH: 4.2


Sveiki, mieli skaitytojai. Jei kas nors manęs paklaustu, su kuo man asocijuojasi Davines? Drąsiai atsakyčiau, jog su šiuo pieneliu. Manau Davines į Bloggerių rinką (jei taip galima pasakyti) įsiveržė būtent su šiuo dalyku :) Ar jį prisijaukinau? Taip, bet tikrai ne iš karto.

Ypatingai turtinga pienelio maitinanti formulė puikiai atlieka kelias funkcijas: suteikia žvilgesio, minkštumo ir švelnumo, palengvina sausų ir šlapių plaukų šukavimą, sustabdo garbanavimąsi, puikiai kondicionuoja, drėkina ir suteikia plaukams tankumo, jų nepasunkindamas.

KAIP NAUDOTI:
Panaudojus OI šampūną, rankšluosčiu išdžiovinti plaukus ir užpurkšti 10-15 kartų OI / All in One Milk pienelio ant plaukų šaknų ir galiukų. Neskalauti ir imti formuoti šukuoseną. Atsižvelgiant į plauko tipą, pamažinti ar padidinti papurškimų skaičių. Jei plaukas yra plonas, pirma naudoti OI kondicionierių, po jo - OI/ALL in One Milk pienelį. Jeigu plaukas yra ypatingai išdžiūvęs, naudoti OI / All in One Milk pienelį ant sausų plaukų kaip drėkinamąją priemonę – užsipurkšti šio produkto tiesiai ant delno ir įtrinti jį į plaukus.

KAINA:
135 ml – 23€

Kur pirkti: www.inhair.lt www.davines.lt ir partnerių salonuose ir parduotuvėse
Šį kartą nusprendžiau sudėties nenagrinėti, tą jau padarė kosmetikosdnr, o aš pradėjus supratau, kad dar neturiu pakankamai žinių, nes neradau tam tikrų ingredientų. Aišku, yra tas benzilo alkoholis, jei nebūtų jo, sudėtis būtų pakankamai geresnė.

Pats pienelio buteliukas labai mielas, juodas, kaip kokių nišinių kvepalų. Davines produktai turi išskirtinę sąvybę - tai kvapas, ir jis turi patikti. Man patinka, prabangus ir solidus dvelksmas pasipurškus nuteikia labai maloniai. Pienelis su purkštuku, purškia tolygią srovę ir neužsikerta.

Pats pienelis skystas, lengvai pasiskirsto ant plaukų, svarbiausia man, jog jų neriebalina. Šiaip jau nėra lengva surasti priemonę kuri veiktų, bet neriebalintų plaukų, juk visokių aliejukų tai kalnas.

Aš naudoju ant drėgnų plaukų, jis palengvina šukavimą, plaukai mažiau elektrinasi, tampa švelnesni, lengviau šukuojami ir tiesinami. Tie, kas turi nepaklusnius ir ilgus plaukus, žino kaip juos sunku prižiūrėti. Be tokių priemonių nė iš vietos. Pienelis suteikia plaukams žvilgesio ir minkštumo. Aš jį naudoju tuomet, kai pritingiu (dažnai) naudoti kondicionierių ar balzamą, tada prieš džiovindama džiovintuvų panaudoju Davines pienelį. Smagus dalykėlis mano vonioje, traukiantis akį, dėl savo juodo dizaino. Norėčiau savo vonioje tokių daugiau!

No comments:

Post a Comment