08/05/2016

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #58 Davines, L`occitane, Loreal, CND Vinylux ir kiti


Sveiki, mieli skaitytojai. Gero sekmadienio visiems, mes šiandien važiuosime į sodą statyti kriauklei pavėsinės. Šią savaitę naujienų labai daug, begalė. Daug ką jau išbandžiau ir labai patinka, noriu padėkoti:

L`occitane už nuostabią dovaną, jau bandžiau, žinokite patiko labai labai! Bus kasdienis pagalbininkas rutinoje ir ją tikrai palengvins. L`occitane parduotuvėse jau žydi bijūnai, Bijūnų kolekcija pasipildė keliomis naujienomis, rekomenduoju apsilankyti ir apžiūrėti.


Labai ačiū Vitrina PRO už galimybę išbandyti naująjį nagų laką CND VINYLUX. Nekantrauju tai padaryti kuo greičiau :)


Davines priemonės plaukams: šampūnas, kondicionierius ir pudra plaukams, rinkoje analogų neturinti. Labai ačiū už galimybę išbandyti.


Pagaliau ir mane pasiekė (po paštininkės mėginimų pasisavinti) L`oral ir Maybelline naujienos. Daug ką jau bandžiau ir esu nustebinta kokybe.


Atkiavo Catrice


Bei Essence naujienos, ačiū labai labai :)


Bei dar vienas Helen Seward šampūnas testavimui iš Juaros. Taip pat jau bandžiau ir galiu pasakyti, kad patiko iš karto, nors to nesitikėjau. 

Labai ačiū visiems už galimybę išbandyti tiek kosmetikos,  aš būtinai pasidalinsiu nuomonėmis apie jas su tinklaraščio skaitytojais.

Gero sekmadienio visiems,
Neringa

No comments:

Post a Comment