29/05/2016

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #61 catrice, dove, garnier, matrix ir kiti #karšta, #naujienos


Labas rytas, mieli skaitytojai. Tiesą sakant aš atsikėliau anksti, tačiau, ryte teko gaudyti mūsų siamkę Pupą, kuri per terasą nulipo į kiemą ir bėgo ratu aplink namą tol, kol nepavargo :D Nieko jai nenutiko, užtai mums - šoko nemažai. Dabar kuo greičiau rodau naujienas. 


Catrice papildymas - maskuoklis ir sausa pudra iš dar vienos riboto leidimo kolekcijos. Taip pat nusipirkau Dove dezodorantą ir Garnier šampūną perku ištisai.Šią savaitę pati pirkau nemažai - Matrix šampūno mėginėlį buvau gavusi Pelenėje, dabar pagalvojau, kodėl nenusipirkti pilno dydžio? Dar turiu iš kondicionieriaus mėginuką, todėl aprašysiu poveikį kartu. Kol kas šampūnas man labai patinka. Nusipirkau ir the wet brush šepetį, nes jau seniai norėjau išbandyti. O prie jo gavau kruvęlę Marakesh mėginukų, kas aišku labai pradžiugino :)


Ir kai praeit sekmadienį parašiau jog noriu daug ko iš www.topbeauty.lt - nuėjau ir nusipirkau, jau reikėjo antakių želė. O šio lūpų lako labai seniai norėjau, tai pamaniau, kodėl gi ne??? Jau šią savaitę papasakosiu apie juos, taip pat parodysiu rezultatą. Ir, šią savaitę nespėjo ateiti naujienos iš Artdeco ir Deborah Milano... Bet nieko tokio juk, parodysiu jas šią savaitę :) 

No comments:

Post a Comment