08/06/2016

Avon CC colour corrector pearls atspalvį koreguojantys pudros rutuliukai


Sveiki, mieli skaitytojai. Šiandien pagalvojau, kad atėjo laikas pašnekėti apie Avon kosmetiką. Konkursas praūžė, todėl dabar galima tai padaryti ramiai. Tiesa sakant, nors šių perlų spalvos ir panašios į Guerlain perlus, bet manęs jie nesužavėjo. Ilgai testavau, bet reikiamo rezultato negavau.

Tiesa, ieškojau jų Avon puslapyje, bet jų neradau. Vis tiek nutariau papasakoti. Įpakavimas juodos spalvos, su sidabriniais akcentais, plastmasinis, čia daug neprikursi. Patys burbuliukai - minkšti, penkių spalvų: baltos, šviesiai violetinės, oranžinės, geltonos ir žalios. Žalias duoda daugiausiai pigmentacijos, oranžinis - mažiausiai.

Taip pat tiesa, kad daugelis iš jų tikėjosi kažkokio veido spalvos pakoregavimo, o aš norėjau jog duteiktų veidui švytėjimo. Nežinau kodėl, tačiau, kiek betestavau, vis atrodo, kad niekasnepasilieka ant veido. Ir burbukiukai vis taikosi įstrigti šepetėlyje, matyt dėl to Guerlain yra didesni.

Gaila, kad nepasiteisino, vis gi dar laikau ant savo dekoratyvinio staliuko, gal prisijaukinsiu? Nes iš esmės nieko blogo nėra, nebyra, kvapo nejaučiu. Bet, ir rezultato deja ne. Manau produktas patiks įdegusioms, vis gi dar mano veido odos baltumas prisideda prie to, jog man tokios priemonės neveikia.

No comments:

Post a Comment