21/06/2016

Catrice Glam & Doll False Lashes Mascara blakstienų tušas 010 BLACK


Labas vakaras, mieli skaitytojai, šiandien be pamokslų. :) Savaitgalį aš padariau labai daug nuotraukų, pasiruošiau medžiagos, todėl pradedu :) Tiesą sakant, paprastai Catrice tušai nenustebina, todėl dažnai lieka ir neaprašyti (nors stengiuosi suspėti), bet šį kartą viskas kitaip. Šio tušo griebiuosi kai reikia itin ryškių blakstienų, prie ryškaus makiažo. Ir keista, kad taip Catrice, nors tu ką ;)
Dirbtinių blakstienų efektas
Lenktas pluoštinis šepetėlis
Itin juodos spalvos tekstūra

Kaina: apie 4 eurus


Sudėtis:
AQUA (WATER), PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM , BUTYLENE GLYCOL, PALMITIC ACID, POLYBUTENE, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, VP/EICOSENE COPOLYMER, OZOKERITE, AMINOMETHYL PROPANOL, TROPOLONE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, STEARYL STEARATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, CI 77499 (IRON OXIDES).
Jau esu pasakojusi, kad kai kurie tušai turi pagulėti porą savaičių tam, kad pradėtų veikti. Dideliai mano nuostabai su šiuo to nebuvo. Didžiausias tušo pliusas, jog juo lengva pasidažyti nuo pat blakstienų šaknų, o kuo arčiau prieisime, tuo blakstienos atrodys išraiškingiau. Nereikia turėti daug įgūdžių, kad juo pasidažytum, dažo iš karto juodai, nebyra, netrupa. Išsilaiko visą dieną.

Tinka jautrioms akims. Dažo tikrai juodai, o ne kaip nors pilkai ar panašiai... Nors šepetėlis lenktas, tačiau juo dažytis patogu, į akį neesu susivariusi. Rezultatas: pailgintos, atskirtos blakstienos, dirbtinių blakstienų efektas. Keista, labai keista, bet kartais tai gali pasiūlyti ir nebrangūs tušai :) 

No comments:

Post a Comment