23/06/2016

Catrice Velvet Brow Powder Artist 010 BLOND BROWS ARE A GIRL’S BEST FRIEND ir 030 DARK BROW(N) IS THE NEW BLACK antakių pudra


Sveiki, mieli skaitytojai.  Šiandien prasitrainiojome centre, išbandžiau naują valgymo vietą - Republic barą ir tikrai gailėjausi, kad nepasiėmiau fotoaparato. Nes būtų buvęs geras įrašas, maistas patiko labai. Aišku, Užkalniui gal ir neįtiktų, bet aš ne jis, todėl pica ir burgeris buvo nerealūs. Tik į tokią vietą kai eini reikia imti ne apelsinų sultis ir coca colą, nes žiūri barmenai nesupratę. Labai norėjau aperolio, bet turėjome ne daug laiko. Tačiau sutarėme grįžti. Tiesa, noriu jus įspėti, blogas atostogaus dvi dienas. Nebus įrašų, nes normaliems žmonėms ( o aš save priskiriu prie tokių) reikia atostogų. Tačiau aš jau seniai noriu sutvarkyti blogą, tai jei jo dizainas pasikeis, nenustebkite. Jis dabar apgriuvęs, jau seniai šitą darbą planuoju. O šiandien įrašas vėl apie Catrice, tik šį kartą apie antakių pudrą.

Kaina: apie 4.19 eurų


Principas paprastas - vienas galas kempinėlė su pudra, kitas - šepetėlis. Labai apsidžiaugiau, gavusi šias priemones testavimui, nes iki šiol naudoju būtent catrice pieštuką, tačiau vilčių nepateisino. Šepetėlis labai geras, kietas. O štai kempinėlės tokios lyg pagriuvusios, kai brauki per ranką labai tai jaučiasi, kai dažai antakius jaučiasi mažiau, bet reikia elgtis atsargiai. Taip pat pigmentacija mažoka, Tačiau, nudažius antakius, viskas atrodo plius minus normaliai, bėda ta, kad pudra neatlaiko rankų invazijos, kitų brūkštelėjimų per antakius.

Jei išsilaikytų geriau, manau būtų puikus dalykas, o dabar yra taip. Bet spalvos labai natūralios, jokio ryžumo, smagu, kad yra pasirinkimas, ne tik tamsiai ruda. Pati pudra kiek byra, matosi nuotraukose. Aš manau, kad tai puikus dalykėlis jaunai merginai, o man norėtųsi patvarumo ir nebijoti paliesti antakius. Linkiu gero savaitgalio visiems, skanių šašlykų ir nesistumdyti paplūdimyje. Geros nuotaikos!

No comments:

Post a Comment