01/06/2016

L`oreal INFAILLIBLE SEXY BALM 103 As If!

 

Labas vakaras, mieli skaitytojai. Sugalvojau, jog mėnesio mėgstamiausių rubrika bus ryt, o ir pribaigtukai jau nufotografuoti ir laukia savo eilės. Bet šiandien apie vieną iš L`oreal naujienų. Kadangi pagaliau kitos naujienos pasiekė mane, reikia nemiegoti ir papasakoti apie tai kas patiko iš šių. Tai puikus vasaros produktas ir net nesitiki, kad tai - L`oreal.

Infaillible Sexy Balm

Drėkinantis lūpų balzamas su spalva

Naujos kartos lūpų balzamas su spalva, drėkinantis net iki 12 valandų.

Šešios šviesiai rausvos, Jūsų nuotaiką ir progą atitinkančios spalvos. Nepriekaištingas įvaizdis kartu su sudrėkintomis ir sultingomis lūpomis.

Vitaminais papildyta formulė, drėkinanti ir lengva aksominė tekstūra – tai viskas ko reikia švelniai seksualių lūpų įvaizdžiui sukurti. Lūpų balzamas turi unikalų, trikampio formos galiuką, kurio pagalba balzamas tiksliai ir subtiliai padengia lūpas.

Kaip naudoti:

Padenkite lūpas mėgstama Sexy Balm balzamo spalva, pradėkite nuo lūpų vidurio ir iki pat kampučių užpildykite jas drėgme bei žvilgančia spalva.

Rezultatas:

Lūpos prisotintos žavinga spalva ir lengvu švytėjimu. Stiprus lūpų drėkinimas, jokio lipnumo ar sutrūkinėjusių lūpų.

Talpa: 1vnt.

Kainos dar nėra.
Taip, dar negaliu parašyti kainos, bet noriu aprašyti produktą. Tai nerealus balzamas, su soalva, kuris atrodo kaip lūpų dažai, bet nėra tintas :D Tai ką jis daro? Jis lūpoms suteikia spalvą, bet nesausina jų, o maitina. Tai vasara yra labai svarbu. Nes nuo daugelio lūpų dažų man dabar sausėja lūpos, aš iš vis vengiu tepti lūpas bet kuo, o jei noriu spalvos - tai renkuosi jį. Tikrai L`oreal šį kartą pataikė. Ir pati spalva nėra įsigerianti ar dažanti, nes balzamas dažo kaip lūpų dažai.

Labai patogu, nes pats balzamas yra pieštuko formos, todėl aplikuojant atskiro nereikia. Nelimpa, nėra kartus. Aš jums mėgstu sakyti: produktas yra tobulas tas, kurio nėra. Tas, kurį naudojant niekas neužknisa, bet norisi naudoti dar. Man tik gaila, kad gavau testavimui vienodas spalvas, nes pasirinkimas tikrai yra, aš imčiau visas išskyrus raudona.

Balzamas neišsilaiko ilgai, bet ir nedažo lūpų, nesuplaukia, nepalieka baltų žymių kurias reikia nuvalyti. Dar pažiūrėsime, bet laisvai gali būti, kad skelbsiu jį vasaros balzamu. Kaip šauniai sugalvota!

No comments:

Post a Comment