12/06/2016

L'oreal Nude Magique Cushion kreminė pudra 03 rose beige


Betestuodama naujas priemones, supratau, kad jau pats laikas pakalbėti apie L`oreal Nude Magique Cushion kreminę pudrą. Kodėl ilgokai testavau? Atsakymas paprastas, man kiek per tamsus atspalvis, todėl testavimas užtruko ir apsisunkino. Bet, šiandien jau galiu apie ją papasakoti, palyginti su Missha pudra ir aišku - parodyti Jums rezultatą prieš ir po.
Inovacija: skystas makiažo pagrindas kempinėlėje, suteikiantis madingą jaunatviškos, gaivios ir švytinčios odos efektą.

Revoliucinė makiažo pagrindo priemonė – sukurkite gaivios, švytinčios odos efektą, makiažo pagrindą tepdama tapšnojamaisiais #taptap judesiais.

1. Naujas makiažo rezultatas: gaivi, sudrėkinta, švytinti oda. Jūsų oda atrodo gaiviai ir jaunai, jai suteikiamas glotnios, švelnios ir kone besvorės odos pojūtis.
2. Nauja technologija: prabangią makiažo priemonę sudaro porėta pagalvėlė, išskirianti reikiamą makiažo pagrindo kiekį, švytėjimo suteikiantis skystas makiažo pagrindas su tyru vandeniu ir skysčio nesugeriantis aplikatorius, padedantis odą padengti pageidaujamu makiažo pagrindo sluoksniu, suteikiančiu reikiamą maskavimo efektą - nuo ypač lengvo iki vidutinio.

3. Pristatome naują odos padengimo būdą braukiant ir švelniai ją tapšnojant. Dėl patogaus aplikatoriaus kruopščiai padengti odą makiažo pagrindu išties paprasta. Nepamirškite, kuo daugiau tapšnosite odą, tuo labiau ji švytės.
4. Naujas objektas: viskas viename – dailioje pakuotėje rasite viską, ko gali prireikti, taip pat veidrodėlį ir aplikatorių. Ypač patogu visuomet turėti kosmetinėje ir prireikus pakoreguoti makiažą.

4 atspalviai. Tinka visiems odos tipams. Nekemša porų. Nuo lengvo iki vidutinio maskuojamojo padengimo. SPF 25.

Naudojimas
1 žingsnis. Švelniai prispauskite aplikatorių prie porėtos pagalvėlės.
2 žingsnis. Glotniai perbraukite odos paviršiumi ir tolygiai padenkite pagrindu. Tuomet greitais tapšnojamaisiais judesiais sukurkite švytinčios, rasos gaivumo odos efektą.

Rezultatas
Natūrali, gaivi, sudrėkinta, švytinti oda ir tinkamas maskuojamasis jos padengimas.
Be makiažo. Tą savaitgalį, kai fotografavausi, tikrai nebuvo savaitgalis be makiažo, galima matyti daug spuogelių ir raudonų dėmelių.


Aiškiai matosi, kad man pudra per tamsi, atrodau kaip mulatė.


Na ir su makiažu, gerokai padirbėjau su maskuokliais ir šviesinančiomis priemonėmis. 


Iš pradžių noriu parodyti kaip atrodo L`oreal ir Missha pudros. Realiai įpakavimai per daug stipriai nesiskiria. Tik išvaizda L`oreal man daug gražesnė, etiketė, spalva, paperka iš karto. Bet Missha irgi gerai atrodo, baltas įpakavimas ir sidarbinės detalės - solidu.


Esminis skirtumas, kodėl norėjau palyginti šias pudras yra jų kempinėlė. Pažiūrėkite, L`oreal - daug stambiau porėta, todėl pagrindas pasiima daug greičiau ir lengviau. Taip pat L`oreal pagalvėlė daug imlesnė, ir daug geriau perduoda produktą veidui. Atrodo produktai panašūs, bet porą detalių ir naudojimas iš esmės skiriasi. Dar vienas dalykas, Missha pudra turėjo kvapą, kuris po kurio laiko išsivėdino. Bet iš pradžių jis mane kiek erzino.

O dabar jau apie L'oreal Nude Magique Cushion kreminę pudrą. Principas - kompaktiškoje dėžutėje gyvena skysta pudra ant viršaus kempinė, per kurią su pagalvėle pasiimame produkto ir įtapšnojame į veido odą. Toms, kam labiau patinka dirbti su šepetėliais, gali kempinė nepatikti, bet siūlau įšeitį, aš užtapšnoju pudros ant veido ir po to skirstau su šepetėliu. Tą tecnolgiją įkirtau dar naudodama Missha pudrą. 

L`oreal pudra bekvapė, viedo oda ją paikma greitai, netenka ilgai tapšnoti :) Maskavimas - nuo lengvo iki vidutinio, kaip matosi nuotaukose man mažas, galutinį darbą padarė maskuokliai. Kadangi ji suteikia švytinčio veido efektą, ne matinio, todėl riebiai odai nelabai tinka, tačiau ir nenubėga po kelių valandų, kas man buvo keista. Oda jaučiasi gaiviai, ji švelni, maloni liesti ir neapsunkinta, bet padrėkinta. Tinka mano jautriai veido odai. 

Ši pudra irgi turi SPF - 25, o vasarą tai labai svarbu. Pati pakuotė tikrai patogi, gerai atsidaro, graži, patogus veidrodis, ir jei reikia greitai pasidažyti, aš stveriu būtent ją jog pažiūrėčiau į veidrodį. Man gaila, kad spalva per tamsi, nes aš šis dalykėlis buvo iš tų, kurį pamačiau Youtube ir labai labai labai užsimaniau, bet ji užtruko kol atkeliavo iki mūsų. Tačiau pagaliau jį jau čia!

No comments:

Post a Comment