15/06/2016

MAKEUP REVOLUTION RADIANCE švytėjimo suteikianti priemonė


Sveiki, mieli skaitytojai. Jau 7:28, o aš tik dabar parsiradau namo. Kodėl? Nes mašina prieš pat raudondvarį užgęso, laukėme kol nutemps  namo. Ryt anksčiau keltis, nes reikės važiuoti dvejomis viešojo transporto priemonėmis... Atgal taip pat. Gyvenimo užmiestyje privalumai. Belaukdama jau sugalvojau apie ką rašysiu. Prisikaupė nemažai atsiliepimų, kurie ne visai teigiami. Pradedam!

Švelnios ir natūralios spalvos, suteikia nepriekaištingo švytėjimo Jūsų odai. Itin švelnūs ir natūralūs atspalviai.

Kaina: apie 16 eurų


       Kaip dabar prisimenu, sėdžiu namie prie kompiuterio, pamatau vienoje Facebooko grupėje apie kosmetiką įrašą, kad Kaune mole atsirado MUR kosmetikos stendas. Skambutis vyrui, jis grįždamas iš darbo jau veža mane TEN. Ateinu, viskas nauja šviežia ir... negaliu išsirinkti, nes ryškių šešėlių paletės irgi nėra (kurios norėčiau), testeriu, beje - irgi.

       Be to, kainos taip pat nenudžiugino, o kadangi nebuvo testerių, tei buvo panašų į katę maišę. Vienu žodžiu, žvilgsnis nuklydo ir užstrigo prie hailaiterių rinkinio, kurį milijoną ir vieną kartą mačiau instagramoje ir kitur internete. Jamam!

       Dėžutė - super, įpakavimas - taip pat, ne pigiai atrodanti dėžutė, veidrodelis ir taip toliau. Atsidarau, o ten - sąlyginai keistai plačiai atrodanti dėžutė ir spalvos... Visai ne tokios, kaip gamintojų nuotraukose. Aš tikėjausi daugiau skirtumo tarp spalvų, o realiai kai bandai tepti ant veido - jos gaunasi tikrai, kad natūralios... Testavau, bandžiau, bet kaip nesimato nieko, taip nesimato. Pats produktas šiaip malonus, nebyra, kabinasi gerai, ant piršto atrodo wow, bet ant skruostikaulių...pšš kaip... na tiap, kaip kartais nutinka su Essence. Bet kokios Essence kainos, o kokios čia, man tikrai pasidarė gaila eurų, ko gero pirmą kartą gyvenime :D
           
       Pakuotė tikrai graži, bet gi ne dėl jos mes perkame priemones. Dabar guli stalčiuje, dulka, ir aš apie ją prisimenu tik tuomet, kai pamatau nuotraukas ir suprantu, jog dar neparašiau atsiliepimo. Vis gi, MUR kosmetikos nenurašau. Ji mane žavi skirtingomis tekstūromis, nuo to aišku priklauso ir pigmentacija, todėl dar tikrai ką nors bandysiu. P.S. bebeaigiant rašyti postą, dingo elektra :D

2 comments:

  1. Aaaaah One of my favorite drugstore brands <3
    xx
    Maliha Rao / Red Alice Rao

    ReplyDelete
  2. Love Make Up Revolution! This palette is very beautiful. Bye bye

    ReplyDelete