29/06/2016

Mixa Valomasis tonikas jautriai problematiškai odai


Sveiki, mieli skaitytojai. Žinote, ne paslaptis, kad apie blogo reikalus daugiausiai šneku su savo vyru. Jam išūžta galva, jis žino ką testuoju šią savaitę, kas patiko ir kas ne, kokie sekančios savaitės ar tolimesni tikslai... Kai jam pasiskundžiau, jog nesvarbu ar priemonė nebrangi, ar trigubai brangesnė, bet ji manęs nesužavėjo, ir paklausiau ką daryti? Gal aš nenormali? Jis man patarė taip ir rašyti, na, o aš aišku taip visada ir darau. Apie Mixa mes kalbame nuo pat jos atsiradimo Lietuvos rinkoje, manau jau metus ji drąsiai įsiveržė ir įsitvirtino, Drogai bei prekybos centrai tiesiog lūžta nuo Mixos priemonių. Šiaip, aš ilgai naudojau porą kremų, tai negaliu sakyti, kad viskas nepatiko ar nepatinka. Bet kaip yra su šia naująja linija?Hipoalergiškas
100% išbandyta ant jautrios odos
Be parabenų ir alkoholio*
Neužkemša porų
Sukurtas su medicinos specialistų priežiūra

CINKAS
pasižymintis valančiomis savybėmis
REZULTATAS

Oda kruopščiai nuvaloma, suteikiamas matinis atspalvis, nedideli trūkumai tampa mažiau matomi.

NAUDOJIMAS

Ryte ir vakare sudrėkintu vatos gabalėliu tepti ant sausos, švarios odos. Prieš naudojimą gerai suplakti.

*Etanolio

Kaina: apie 7 eurus


aquabutylene glycol (butileno glikolis - drėkiklis, tirpiklis, tirpdo aliejus)peg-8 (drėkiklis, tirpiklis)glycerinchlorphenesin (Chlorfenesinas - konservantas)dipotassium glyccyrrizate (drėkiklis, ramina, šviesina ir kondicionuoja odą), peg-60 hydrogenated castor oil (valiklis, kvepalų ingredientas)phenoxyethanolpotassium hydroxide (Kalio hidroksidas - reguliuoja pH)salicyl acid (Salicilo rūgštis - keratolitikas, gydo spuogus, skatina odos atsinaujinimą, valo poras)sodium citrate (Natrio citratas - reguliuoja pH, chelatorius, antioksidantas)sodium pca (antistatikas, drėkiklis, kondicionuoja odą)tetrasodium edta (chelatorius), tocopheryl acetate (Tokoferilo acetatas - vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą)xantan gum (Ksantano derva - emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga)zinc pca (Cinko PCA - drėkiklis, skatina odos atsinaujinimą, mažina odos riebumą)parfum.

Tiesą sakant tik užmetusį akį į sudėtį man ji nepatiko iš karto, fenoksietanolis ppačioje pradžioje nedžiugina, mieli gamintojai, labai fainai, kad jau išmetėm parabenus, dažiklius, tai galbūt pavyktų ir fenoksietanolį išgyvendinti? Tikiu, kad tai įmanoma. Na, o šiuo atveju tai jau trečoje vietoje vidutinio saugumo ingredientas, toliau visa jų begalė. Aišku, yra ir gerų medžiagų, gydančių. Bet šį kartą iš laimės aš nešokinėju ir tiek.


Neseniai per veido konsultaciją aš sužinojau vieną labai svarbų dalyką. Kad oda neišsausėtų, reikia po micelinio ir prausiklio naudoti toniką. Tam, kad atkurti odos barjerą. Paprasta atrodo, bet iki šiol realiai aš ne visai suvokdavau, kam iš vis reikalingas tonikas. Gėda prisipažinti... Bet dabar jau žinau ir jau po poros savaičių mėgaujuosi veido oda be išsausėjimų. Ankščiau šveisdavau šveisdavau ir galvodavau, kodėl vis tiek jų yra?

Bet tiesa ir ta, kad atsirado po vieną spuogelį tokiose neįprastose vietose: ant žando, virš lūpų, virš antakio. Na tokie ne itin malonūs jie... Tai galiu teigti, kad priemonė kemša poras. Pats tonikas man labai primena Garnier tonikos, kvapas labai panašus, pats pojūtis taip pat. Bet, Garnier produktai netikdavo jautriai odai (praktiškai visi), o šis tonikas tinka. Veidas nerausta, jo netraukia. Kaip tik, jaučiasi daug geriau be tų išsausėjimų.

Dar reiktų pasakyti, kad pakuotė labai tvarkinga, patogi naudoti. Kaip ir dauguma Mixa pakuočių, ji net siauresnė, kad mažiau vietos užimtų. Na, iš tų, kur stovi ir valgyti neprašo. Norėčiau saugesnės sudėties, tikrai norėčiau. Bet turiu vertinti produkto naudą, o jis ją tikrai suteikė.

2 comments:

 1. Kaip suprantu, nemažai išmanai apie saugius/nesaugius ingridientus, tad ką manai apie natūralią Žiedės kosmetiką? Ar teko bandyti ir nagrinėti sudėtį? Aš nesu iš tų naivuolių, kur tiki žodžiu 'natūralu', bet lietuviška produkcija (ar tai būtų maistas, ar kosmetika), man visuomet kažkaip prie širdies.

  ReplyDelete
  Replies
  1. KLabai ačiū už tokį įvertinimą :) Iš Žiedės esu bandžiusi tik šį kremą:

   https://ilovemanythings.blogspot.lt/2015/07/ziede-ranku-kremas-arba-tai-kas-man.html

   jis labai patinka (pirkau ne vieną karta), bet tuomet kai aprašinėjau, dar nenagrinėjau sudėties. Dabar būtų idomu išbandyti ir pažiūrėti kaip ten su tuo natūralumu :)

   Delete