07/06/2016

Sleek Makeup Pout Polish lūpų balzamas (Spalva - Bare Minimum)


Dar vienas atsiliepimas šiandien – apie seniai seniai norėtą lūpų laką. Taip norėjau ir nusipirkau, ir nė kiek nesigailiu. Rašiau, kad vasarą kai karšta nesinori jokių lūpų dažų, todėl tinkamas pasirinkimas - lūpų lakas.

Sleek Makeup Pout Polish kondicionuojantis ir drėkinantis lūpų balzamas su tonu, kuris ne tik pasirūpins Jūsų lūpomis, bet ir suteiks joms natūralaus žvilgesio bei subtilų atspalvį. Balzamo sudėtis praturtinta natūraliais, tausojančiais ingredientais - migdolų aliejumi, taukmedžio sviestu ir vitaminu E. Be to šis Sleek Makeup Pout Polish lūpų balzamas turi SPF15 apsaugą nuo saulės.
Rekomenduojama laikyti sausoje, vėsioje vietoje.
Naudojimas. Prieš naudojimą įsitikinkite, kad lūpos nešerpetoja, jei reikia, pašalinkite negyvas sausos odos ląsteles lūpų pilingu. Pirštais tepkite nedidelį kiekį Sleek Makeup Pout Polish balzamo tiesiai ant lupų.
Kaina: 6.99 € 


Aš užsinorėjau Sleek lūpų lako, nes labai patiko pakuotė. Kaip gi kitaip? :) Juodas solidus indelis atrodo gražiai, nors ir neesu mėgėja tepti produkto pirštu, vis gi susiviliojau. Bet aišku, visuomet galima naudoti lūpų teptuką. Kadangi aš norėjau šviesios spalvos išsirinkau šią, neprašoviau nei kiek, švelni persikinė spalva yra labai mano. Spalva be jokio blizgučio, shimerio, rezultatas ant lūpų nuotraukoje gaunasi sluoksniuojant du kartus.

Produktas nėra lipnus, kvapas kiek saldus, bet jaučiu lengvą kartumą. Nors mažiau jautrūs žmonės jo iš vis nejaus. Tiesa, aš skubėdama ryte bandžiau jį panaudoti, tai suvariau dangtelį į vidų, todėl uždarinėti reikia atsargiai, bet vėl gi viskas veikia puikiai ir užsidaro gerai.

Tai puikus produktas vasarai, kiek drėkina lūpas, jų nesausina. Ilgo išlaikymo tikėtis nereikėtų. Viską įvertinus man jis patinka, dabar manau pirksiu matinius Sleek lūpų dažus :)

No comments:

Post a Comment