25/07/2016

5 mėgstamiausios makiažo priemonės


Sveikos, Neringos blogo skaitytojos!
Vieną gražų vakarą, šio jaukaus ir nerealaus blogo savininkė Neringa parašė man laišką, jog norėtų apsimainyti straipsniais. Viena kitą radom visai neseniai, tačiau tik porą kartų užsukusi į Jos blogą suradau kažką artimo sau, todėl dabar užsuku čia kasdien. Ir nė nenujaučiate, kaip apsidžiaugiau, kuomet Neringa pasiūlė man parašyti pas ją. Sutarėme rašyti labai įdomia tema – 5 šiuo metu mėgstamiausios makiažo priemonės.
Visiškai pamiršau, kad neprisistačiau. Aš - aštuoniolikmetė mergina vardu Dovilė. Šiuo metu rašau blogą, kuris dar visai kūdikėlis - Peroksidinė blondinė buvo įkurta vos prieš 10 mėnesių. Labai myliu bloginimą, jis man yra hobis numeris vienas. Na, o dabar, kai šiek tiek susipažinome, grįžkime prie straipsnio temos.

MARY KAY MAKIAŽO BAZĖ. Makiažo bazė yra must-have, tačiau pati savo kailiu patyriau, jog ją išsirinkti nėra taip lengva. Išbandžiau visokio plauko ir brandų bazes, tačiau niekas taip netiko ir nepatiko taip, kaip ši MARY KAY bazė.


Konsistencija šio produkto labai lengva, skaniai kvepianti. Kvapas labai specifinis, lyg ir primena šokoladą, tačiau kartu ir kavą, tai jei sumaišytume jų abų kvapus, gautume tokį, kuriuo kvepia ši bazė. Veido oda, patepus šia baze, iš karto tampa lyg šilkinė, lygi ir paruošta makiažo pagrindui. Dienos eigoje pamirštu kas tai yra blizgėjimas ir pernelyg greitai nuo veido dingusi pudra. Maloni mano riebiai odai, aknės sudirginto veido dar labiau nesuerzina.


AVON MAKIAŽO PAGRINDAS. Turėjau pudrų tiek, kiek turiu ant rankų pirštų. Bandžiau net ir natūralios kosmetikos firmas, tačiau nei viena nėra iki galo išnaudota, nes atradau savo kol kas mėgstamiausią. 


Ne tik kad labai lengva su kempinėle padengti veidą, tačiau ir padengimas yra pilnas. Kaip turbūt ir supratote, kuomet turi aknę, kuo pudra labiau maskuoja, tuo geriau jautiesi, gražiau atrodai nuotraukose, todėl atrasti tikrai gerą makiažo pagrindą yra būtina. Mano turima spalva – ivory, pati šviesiausia, tačiau negalėčiau pasakyti, kad ji labai šviesi. Nors tas žadamas extra lasting ir nėra super lasting tikrai, su makiažo baze ir birios pudros užtvirtinimu bei makiažo fiksatoriumi šis makiažo pagrindas tiesiog neturi jokio pasirinkimo kaip tik ilgai laikytis. 


HOLIKA HOLIKA MAGIC POLE BLAKSTIENŲ TUŠAS. Ar ir jūs esate išbandę daugybę tušų, kol radot tą vienintelį? Jeigu taip, duokit šen penkis, nes aš taip pat. 


HOLIKA HOLIKA yra korėjiečių kosmetikos brandas, o korėjiečių kosmetika yra pagarsėjusi gerais atsiliepimais, vakarai kopijuoja viską, ką kuria jie. Be to, tikriausiai žinote, kad už vasarą nepakeičiamus BB kremus turime dėkoti būtent korėjiečiams. MAGIC POLE tušas man buvo atradimas, kuris liko mėgstamiausiu iki šiol. Myliu ne tik tai, jog jis labai juodas, bet ir tai, jog jo šepetėlis labai kokybiškas ir atskiria blakstienas. Viršuje, jei galite įmatyti nuotraukoje, yra toks šereliais aplipęs burbuliukas. Inovacija. Su juo labai lengva pasiekti blakstienas akių kampučiuose, labai palengvina apatinių blakstienų dažymą. Lengvos konsistencijos, todėl labai draugauja su užriestomis blakstienomis ir netraukia jų žemyn. Minusai tik tie, jog labai ilgai džiūna ir geras penkias minutes turi sustoti daryti viską, ką darei bei nuplauti ar nuvalyti jį nuo blakstienų yra tikrai sunku, nors jis ir nėra atsparus vandeniui. Bet jis nebyra, todėl manau, kad būtent dėl to labai ilgai džiūna ir sunkiai valosi.


CATRICE AKIŲ PERVEDIMO MARKERIS. Mano mėgstamiausiuose yra ir pigesnė kosmetikos priemonė iš CATRICE. Šią firmą tikrai mėgstu, tik ne visus produktus. Akių pervedimas papuolė tarp mylimiausių.


Ant mano rankos matote paskutinius šio akių pervedimo pasispardymus, kadangi jis tikrai baigiasi. Naudotas labai ilgai, mylėtas ir saugotas. Linijas brėžti su juo yra tikras malonumas. Iki kol šis akių pervedimas atsirado mano kosmetinėje, pervedimus brėždavau su plunksnele, o ne markerio tipo produktu.


Buvau tikrai pamilusi ir įvaldžiusi plunksnelę, galvojau, nekeisiu jos į nieką kitą, tačiau dabar tikrai negrįžčiau prie jos. Visų pirma markeris pranašesnis tuo, kad jį tik atidarai ir gali dirbti. Nereikia imtis priemonės iš buteliuko ir stebėti dozatorių ar veikia, ar ne per daug pasiėmei ir ar neprisidarysi bėdos. Juk nepavykęs akių pervedimas gali sugadinti ne tik makiažą, bet ir visą dieną. Markerio prestižiškai plonas galiukas leidžia brėžti kokio tik nori storio linijas, užbaigti jas kokio nori aštrumo kampu. Gerai piešia net ant šešėlių sluoksnio, puikiai laikosi, įsigysiu dar, pilnai išpildo poreikius. 


HOLIKA HOLIKA LŪPŲ TINTAS. Ir dar vienas korėjietiškos kosmetikos produktas - lūpų tintas. Kas nežinote, tai lūpų tintas yra toks produktas, kuris duoda lūpoms spalvą, tačiau kartu jas ir maitina. Lietuviškai vadinsim jį vazelinu su spalva ir tikrai nesuklysim.


Šis lūpų tintas stebina savo labai gaiviu kvapu. Spalva išryškėja po kelių minučių, kuomet pabūna ant lūpų. Švelniai rožinės spalvos. Jeigu pasaugosit ir nevalgysit bei negersit pusvalandį, po to ilgam laikui turėsite sveikai rožines lūpas. Peraplikuoti iš naujo dažnai nereikia, nes maitinimo ir drėkinimo jausmas ant lūpų jaučiasi ilgą laiką.


Prieš kitus jis laimi dar ir savo pakuotės dizainu. Tikrai labai malonu tokį nešiotis rankinėje ir išsitraukti iš jos.


Štai ir viskas, mano numylėtos ir labiausiai naudojamos kosmetikos priemonės aptartos ir apkalbėtos nuoširdžiai, nes jos to tikrai vertos.
HOLIKA HOLIKA produktų galite įsigyti MRWOO parduotuvėje internetu, AVON visada galite rasti per konsultantus arba internetinėje AVON prduotuvėje, MARY KAY makiažo bazę rasite štai čia.
Labai ačiū, kad skyrėte man laiko ir skaitėte. Jei turite kokių nors klausimų, visada galite rašyti komentaruose, ateisiu jų patikrinti, nes man įdomi jūsų nuomonė. :)

Ačiū labai Dovilei už galimybę pasižiūrėti, kas gi gyvena jos kosmetinėje, tikiuosi, kad ir Jums buvo įdomu taip pat kaip ir man. Tiesą sakant, daug priemonių nematytos, ką ten, ko ne – visos. Ir jau susiviliojau kai ką nusipirkti ir pamėginti :) Taip pat ačiū už tokį greitą bendradarbiavimą, tikiuosi, kad ateityje kartu sugalvosime daugiau projektų! :) Galbūt dar kažkas nori parodyti savo penkias makiažo priemones? :)

2 comments:

 1. Dovile, jau buvau įsitikinusi, kad moki bloginti apie viską - net ir grožį. Neturiu ką naujo pasakyti, tiesiog spaudžiu dešinę. Puikiai. :*
  P.S. Ar čia tas ailaineris iš konkurso? :')

  Dabar pamačiau dar vieną blogą ir esu įsitikinusi, kad čia lankysiuosi dažniau :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labas, Paulina, ačiū, kad komentuoji. ;))
   Yep, konkursinis, deja, baigias :((
   AČIŪ LABAAAAI

   Delete