27/07/2016

Catrice 3D Lash Multimizer Effect Mascara Ultra Black Blakstienų tušas


Vakar pagalvojau, kad būtinai turiu papasakoti apie šį tušą, kiek galima tempti? Bandau, bandau, vis tikiuosi jį prisijaukinti ir tiesa ta, kad jis nėra prastas, tačiau iki galo man nepatiko. Pamenate, turėjau Artdeco tušą iš pavasario kolekcijos? Jis man labai patiko, baigiau, o po to buvo toks periodas kai bandžiau jį kažkuo pakeisti, tai vat šio šepetėlis – beveik identiškas, iš pradžių galvojau, kad pakeis numylėtąjį tušą, bet šiandien papasakosiu galutinę nuomonę.

Tušas nuostabiai apibrėžtoms ir atskirtoms kaip vėduoklė blakstienoms
Intensyvi, trimatė apimtis
Itin juodos spalvos tekstūra

Kaina: apie 5 eurus

Kur pirkti? Eurokos, DrogasTiesą sakant daugybę vilčių dėjau į šį tušą dėl pakuotės, kuri atrodo tikrai kelianti pasitikėjimą – juoda, su sidabro spalvos elementais, o šepetėlis – guminis, toks, kokius aš labai mėgstu, paprastai su tokiais galima prieiti prie glūdžiausių akies vietų ir iškapstyti gražų rezultatą net ir neturint įstabių blakstienų. Tai kas tuomet nutiko ir kodėl man jis nepatinka?

Nors tušas ir dažo juodai ryškiai iš karto, bet su juo žadamą 3D efektą išgauti sunku. Čia tas atvejis, kai brauki, keli, bet... Nieko. Visgi, aš turiu gan ilgas blakstienas, todėl pasidažius su juo atrodo neblogai, nors ir kiek sulipintos, nes tušas iki šiol labai šlapias (o gautas jau tikrai senokai)... Esmė ta, kad po darbo dienos lieki su pandos akimis, nes tušas nesilaiko visą dieną. Aišku, dabar yra labai karšta ir kai nebūna taip karšta – situacija geresnė. Tačiau faktas lieka faktu.

Gerai tai, kad tušas tinka jautrioms akims, gerai nusivalo, nenutrupa. Taigi, reziumuojant, jis tiks turinčioms ilgas blakstienas ir nebijančioms juodų paakių.

No comments:

Post a Comment