25/07/2016

DOVE DERMA SPA GOODNESS kūno aliejus


Sveiki, mieli skaitytojai. Dove aliejų kūnui turiu jau tikrai pakankamai laiko, kad galima būtų skelbti apžvalgą. Spėjau įšbandyti ir įvertinti, ir tiesą sakant, nors aš jo kūno aliejumi nevadinu (dėl sudėties), jis man vis dėl to patinka. Man atrodo, jau visos žinome, kad Dove produkcijos sudėtis nėra stebuklinga, bet musm Dove patinka. Kodėl? Dėl greito poveikio. Ne išimtis ir šis kūno aliejus.

Naujasis Goodness3 kūno aliejus. Pakeiskite sausą odą švelnia lyg šilkas, su Googness3 kūno aliejumi. Spindinti. Lygiai atrodanti. Aksominio švelnumo. Trys pranašumai jūsų odai.
Sušildykite savo rankose ir masažiniais judesiais dosniai tepkite nuo kulkšnių iki juosmens, tuomet nuo riešų iki pečių ir visą likusį kūną. Naudokite ryte ir/ar vakare, iškart po dušo ar vonios.

SAVYBĖS ir NAUDOS:
• Praturtintas Cell-Moisturisers™ – svarbiausiais drėkinamaisiais elementais iš natūralaus sėklų aliejaus.
• Prisotintas omega taukų, sukuriant patrauklų, SPA vertą kūrinį.
• Rezultatas? Odos ląstelių viduje* veikiantis Goodness jums suteikia lygiai atrodančią, švytinčią, aksominio švelnumo odą. Tai triguba priežiūra sausai odai.
• 92% moterų pajuto, kad oda tapo švelni kaip atlasas**.
• Kreminės vanilės, sultingo kokoso ir muskuso aromatas su citrusinių vaisių, imbiero ir obuolių užuominomis puikiai suderintais su rafinuota frezijų ir jostro puokšte.
• Greitai įsigeriantis.
• Tinka jautriai odai.

*Iki pat stratum corneum.
** remiantis Europoje atlikta 200 moterų apklausa.
Kaina 9,99€
mineral oil (Mineralinis aliejus - gaunamas iš naftos, tirpiklis, antistatikas, minkštiklis)isohexadecane (minkštiklis, tirpiklis)acrylates crosspolymer (emulsijos stabilizatorius, suformuoja plėvelę, reguliuoja klampumą)ethylene copolymer (klampumo reguliavimo medžiaga), ppg-14 butyl ether (tirpiklis, klampumo mažinimo medžiaga)aluminum hydroxide (Aliuminio hidroksidas - absorbentas, tirštiklis, emulsiklis, saugo odą)aquabht (konservantas, antioksidantas)butylene copolymer (klampumo reguliavimo medžiaga)dimethicone (drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga, saugo odą)hippophae rhammoides oil (Dygliuotojo šaltalankio aliejus - pasižymi priešuždegiminėmis, raminančiomis savybėmis, emulsiklis, minkštiklis)hydroxystearic acid (PAM, valiklis, emulsiklis)iron oxides (Geležies oksidai)isopropyl myristate (Izopropilmiristatas)isopropyl palmitate (Izopropilpalmitatas - antistatikas, rišiklis, tirpiklis, drėkiklis)mica (Žėrutis - natūralus pigmentas)palmic acid (riebioji rūgštis, minkštiklis, valiklis, kvepalų ingredientas)parfumsilica (minkštiklis, antiputodaris, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga)stearic acid (Stearino rūgštis - emulsijos stabilizatorius, minkštiklis, atkuria lipidinį sluoksnį)alpha-isomethyl ionone (Alfa-izometiliononas - kvepalų ingredientas, EU ribojamas)benzyl alcohol (konservantas, tirpiklis, sausina odą, ilgainiui ardo kolageną, pažeidžia odos lipidinį barjerą)benzyl salicylate (UV spindulių absorbentas, kvepalų ingredientas, EU ribojamas)buthylphenyl methypropional (kvepalų ingredientas, EU ribojamas)citral (Citralas - kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis)citronellol (kvepalų ingredientas, kvapų sugėriklis (EU ribojamas))coumarin (kvapų sugėriklis (EU ribojamas))hexyl cinnamal (kvepalų ingredientas (EU ribojamas))limonene (kvapiklis, tirpiklis)linalool (kvepalų ingredientas, dezodorantas)CI 77891 (Titano dioksidas - kosmetinis dažiklis iš titano dioksido, UV spindulių absorbentas).

Taigi, taip, aš vos paėmusi šį produktą į rankas pažiūrėjau į pirmąjį ingredientą... Tai, kad pirmasis - vidutinio saugumo, nėra pliusas. Bet, toliau seka krūva cheminių junginių, kurie drėkina, valo, saugo, riša, ir t.t. Savo pačios nuostabai ir aliejų radau - pačiame viduryje, ir jis tikrai nustebino, dygliuoto šaltalankio aliejus retai sutinkamas kosmetikoje... Bet jau man. Na, taip, sudėtis dviprasmiška, gan ilga, tačiau produktas veikia ir veikia efektingai. Tik aliejumi aš jo nevadinu, mano nuomone tai – skystas losjonas :)


Pats buteliukas patogus naudoti, matinė etiketė ir kamštelis – funkcionalu. Poppos nėra, tačiau puikiai dozuojasi per optimalaus dydžio ertmę. Noriu pagirti etiketes, jos labai kokybiškos, net "apsialiejavusios" nesusigadina, mat, negana to, kad yra matinės, turi dar ir papildomus permatomus kraštelius, kurie padeda etiketėms geriau prisitvirtinti. Pats buteliukas – kokybiško plastiko, į kietesnę pusę, bet paspausti vis gi įmanoma. Besigaigiant produktui, jį bus galima apversti ant kamštelio ir taip pabaigti iki pat galo.

Produkto konsistencija vidutinio skystumo, tai lyg praskiestas losjonas... Spalva oranžinė, kiek permatoma ir kas man be galo patinka – su blizgučiu. Retai būna taip, bet jis neatsiskiria, nelieka buteliuke, o pasiskirsto ant kūno, dėl ko įdegusi oda atrodo labai gerai. Tai vienas iš pliusų dėl ko man patinka šis produktas, kurio vis dar aliejumi vadinti negaliu :)

Susigeria greitai, nėra lipnus, tinka jautriai kūno odai. Dar vienas dalykas, dėl kurio aš taip jį pamėgau yra kvapas – vanilę aš dievinu, bet šis, persipynes su daugybe kitų kvapų užuominų yra nei per saldus, nei per aštrus, toks kokie man limpa.

Nors tai nesakyčiau, kad yra aliejus, vis gi oda drėkina ir maitina, poveikis yra greitas, žėrutis ant įdegusios odos atrodo labai gražiai... Būtų gerai, kad sudėtyje pavyktų išvengti pavojingų medžiagų, tuomet šis produktas būtų dar artimesnis ir mielesnis :)

No comments:

Post a Comment