31/07/2016

Ellamé Anti-aging šilkinė veido kaukė


Labai retai naudoju veido kaukes. Ypač tokias, lakštines. Tam reikia laiko, mat prie š jų naudojimą būtinai turiu užsidėti ir valomąją kaukę. Nėra lengva atrasti laiko, dirbant ir rūpinantis vyru bei namais, penktadienį šveisdama orkaitę aš galvojau, kaip būtų fainai, jei dabar kas nors ateitų ir sutvarkytų viską už mane :D Kartais kyla tokių minčių bet savo buitį tvarkausi pati, savaitgaliais žinoma padeda vyras, bet noriu kuo daugiau darbų nuimti nuo jo pečių. Tai štai, šiandien aš skyriau laiko sau, tam pasitarnavo labai seniai turėta Ellame veido kaukė.

Ellamé Anti-aging šilkinė veido kaukė Jūsų odai suteiks maksimalų odos senėjimą atitolinantį efektą! 

Dėka specialios gamybos technologijos šilkinis kaukės lakštas yra labai plonas, gerai priglunda prie odos, oda geriau įsisavina visas veikliąsias medžiagas, kaukė ilgiau išlieka drėgna. Sudėtyje esantis biopeptidų kompleksas veikia dvejopai – pirmiausiai atpalaiduoja veido raumenis, sukeldamas botokso efektą ir sumažindamas jau esamas raukšleles. Kompleksui prasiskverbus į gilesnius odos sluoksnius - skatinami natūralūs odos ląstelių gyvybiniai procesai, kolageno ir elastino sintezė, taip didinamas odos stangrumas ir lėtinamas naujų raukšlių susidarymas. Keramidai ir hidrolizuotas šilkas atstato apsauginę odos funkciją, o antioksidaciniu poveikiu pasižyminčios medžiagos (kofermentas Q10, alfa lipoinė rūgštis, koloidinis auksas) pasirūpina, kad oda būtų apsaugota nuo laisvųjų radikalų.

http://www.ellame.eu/lt/produktai/ellam-anti-aging.htm

Kaina: iki 6 eurų


water, glycerin, sodium hyaluronate (Hialurono rūgštis - identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą), propylene glycol (drėkiklis), xanthan gum (emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga), palmitoyl tetrapeptide-7 (Matriksilas 3000 - drėkiklis, skatina kolageno atsinaujinimą, ramina ir kondicionuoja odą), chlorphenesin (Chlorfenesinas - konservantas), mannitol (Manitolis - drėkiklis, rišamoji medžiaga, kvapų sugėriklis), glycosphingolipids (odai identiškas ingredientas, minkštiklis, kondicionuoja odą), caprylyl glycol (minkštiklis, drėkiklis, plaukų balzamas), palmitoyl hexapeptide-12 (drėkiklis, skatina kolageno gamybą ir odos atsinaujinimą), fragrance, tocopheryl acetate (vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą), sodium bicarbonate (šveitiklis, šalina kvapus, naudojamas burnos higienai, reguliuoja pH, saugo odą, didina tūrį), thioctic acid (antioksidantas), ubiquinone (Koenzimas 10 - antioksidantas, ramina odą, skatina kolageno gamybą, hydrolyzed silk (Hidrolizuotas šilkas - antistatikas, drėkiklis, kondicionuoja plaukus ir odą).

Išnagrinėjusi sudėtį aš labai nustebau, čia tik porą vidutinio saugumo ingredientų, tie patys - vitaminas E ir kvapiosios medžiagos. Žinoma, sudėtyje yra hialiurono, glicerino, daug drėkiklių ir minkštiklių! Nuoširdžiai, likau labai sužavėta. Smagu, kad nėra parabenų ir piktų konservantų.

Tai – lakštinė kaukė, kurios principas uždėti šilkinę kaukę ir laikyti ant veido 20 minučių. Kantrybės aš neturiu, tačiau šį kartą stengiausi išlaikyti visą laiką. Kaukė yra iš trijų sluoksnių, iš pradžių reikia nuimti baltą sluoksnį, kuris yra standus, uždėti ant veido, po to nuimti mėlyną, irgi standų sluoksnį. Ant veido lieka minkštutis ir švelnutis šilkinis lakštas. Jis toks plonas, kad prie veido prisikabina itin gerai. Man tokios kaukės dažniausiai nepatinka, nes nuo jų teka, o štai čia, visiškai to nebuvo.

Užsidėjus kaukė pasklinda labai malonus,prabangus ir atpalaiduojantis kvapas, kuris dar jaučiamas kurį laiką po kaukės nusiėmimo. Rezultatas – minkšta, švelni, bet stangresnė oda, taip pat, gavau 20 minučių poilsio, kurio rezultatas – keli straipsniai bloge. Kartais mums tiesiog reikia atsikvėpti ir pailsėti, skirti laiko sau, ar kartosiu? Taip, būtinai nusipirksiu šių kaukių!

2 comments:

  1. Daug gero teko girdėti apie šias veido kaukes,visai neseniai draugė rinkosi šios firmos, bet truputi kitokią veido kaukę ir irgi liko labai patenkinta!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Neesu nieko blogo girdėjusi apie jas, tiesą sakant ;)

      Delete