09/07/2016

Kiehl`s Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque veido kaukė


Labas vakaras, mieli skaitytojai. Jau kurį laiką mano vonioje gyvena Kiehl`s kosmetika. Kadangi tai veido produktai, testavimas užtrunka ilgiau nei kitos kosmetikos. Tačiau nebeištvėriau šio mielo oranžinio indelio šauksmo: aprašyk mane, aprašyk! Ir visgi, gerai, kad palaukiau, nes šios kaukės poveikis iš tikrųjų atsiskleidžia tik dabar. Daugelis manęs klausiate kaip prižiūrėti veido odą vasarą, tai štai vienas iš dalykų, kuris man padeda susitvarkyti su veido oda ir atgaivina ją iš karto, maža to, gerokai sumažino raudonį. O aš, maniau, kad tai makiažo kiekio pamažinimo poveikis :) Nors, gali būti, jog viskas kartu. Vienok, išnagrinėjus sudėtį aš visiškai pamilau šią kaukę ir ji jau nebesitrauks nuo mano lentynos.
AquaKaolin (absorbentas, šveitiklis, tūrio mažinimo medžiaga)Sorbitol (drėkiklis, plastifikatorius, odos kondicionavimo medžiaga)Bentonite (koloidinis molis, absorbentas, emulsijų stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga)Butylene Glycol (drėkiklis, tirpiklis, tirpdo aliejus)Silica (mineralas, absorbentas, drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga)Titanium Dioxide (UV absorbentas, drumstiklis, kosmetinis dažiklis)Vaccinium Macrocarpon Cranberry Seed (spanguolių sėklų aliejus - kondicionuoja odą)Pentylene  Glycol (drėkiklis, minkštiklis, pasižymi antibakterinėmis savybėmis)1,1-Hexanediol (tirpiklis)Simmondsia Chinesis Oil (Kininių sismondsijų aliejus - minkštiklis, skatina odos atsinaujinimą, plaukų balzamas, klampumo reguliavimo medžiaga)Caprylyl Glycol (minkštiklis, drėkiklis, plaukų balzamas)Xanthan Gum (Ksantano derva - emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga)Polysorbate 60 (tirpiklis, emulsiklis, kvepalų ingredientas)Polyacrylamide (antistatikas, rišiklis, sudaro plėvelę)Iron Oxides (pigmentai)GlycerinC13-14 Isoparaffin (tirpiklis, minkštiklis)Curcuma Longa Extract (Dažinių ciberžolių ekstraktas - tonikas, antioksidantas, dažiklis)Ascorbyl Glucoside (Askorbilo gliukozidas - antioksidantas)Trisodium Ethylenediamine Disuccinate (reguliuoja pH)Laureth-7 (PAM, emulsiklis)Eucalyptus Globulus Leaf Oil (Rutulinio eukalipto lapų aliejus - odos kondicionierius, kvepalų ingredientas)Camellia Oleifera Leaf Extract (Žaliosios arbatos ekstraktas - antioksidantas, ramina ir saugo odą)Mentha Piperita Extract (Pipirinių mėtų ekstraktas - tonikas, vėsiklis, dezodorantas, suteikia gaivinamąjį pojūtį, kvepalų ingredientas)Menthol (Mentolas - kvapiklis, pasižymi sutraukiamosiomis savybėmis)Epilobium Angustifolium Extract-Epilobium Angustifolium Flower Extract (Siauralapių ožkarožių ekstraktas - mažina uždegimus, ramina, kondicionuoja odą)Aminomethyl Propanol (Aminometilo propanolas - reguliuoja pH, kvepalų ingredientas)Cranberry Seed Oil (spanguolių sėklų aliejus - kondicionuoja odą).

Kai nagrinėju sudėtį, atsižvelgiu į daug dalykų. Visų pirmą, išnagrinėju ją iki pabaigos. Mat pabaigoje - didžiausi blogiai. Žinoma, galime vadovautis taisykle - jei jau pabaigoje, tai ingrediento mažai, jis nėra kenksmingas, bet jei tas piktasis (ar pikti) ingredientai per vidurį? Tuomet - jau tikrai nieko gero... Atsižvelgiu į tai, ar nėra pavojingų ingredientų, parabenų (juos, ko gero tikriname jau visi), be to man svarbu kurioje vietoje kvapiosios medžiagos ir dažikliai. Jei dažiklių visa krūva, dažniausiai aš priemonę padedu į lentyną atgal ir jos neperku.

Žinoma, vertinu ir tai, kiek naudingų medžiagų sudėtyje ir ką jos daro. Šį kartą išnagrinėjusi sudėtį aš produktą pamilau visais 100 procentų (pasitaiko, kad mieli produktai po sudėties analizės keliauja į šiukšlių dėžę). Be abejo, žavi natūrali sudėtis, yra keli vidutinio saugumo ingredientai, bet jie ne pikti arba natūralios kilmės), kvapiklių neradau. Ir nors kaukė - geltonos spalvos, dažiklių taip pat nerasta. Labiausiai mane džiugina aliejų ir ekstraktų gausa.


Jei pakuotės įpakavimas gali suteikti energijos, tai šis - tikrai tą daro. Stiklinė pakuotė šviečia tarp visų buteliukų (kurių pas mane tikrai nestinga) ir šaukia - jau tris dienas manęs nenaudojai, kodėl tau to nepadarius dabar? :) Atvirai, kaukės nėra mano mėgstama kosmetikos priemonė, tačiau paskutinių metu aš įsileidau jas į savo rutiną ir panašu, kad jos įsitvirtins. Keistas niuansas, bet atsukama kaukės pakuotė yra daug labiau naudojama nei tos visos vienkartinės. Reikia paminėti ir patį indelio funkcionalumą.

Pati tekstūra - tiršta, vientisa, su grūdeliais, kurie švelniai masažuoja odą. Jie gan stambūs ir nuglūdinti, todėl tikrai jos neerzina. Užtepus kaukę ant veido nejaučiu jokio diskomforto, nei peršti nei tempia, o mano oda - jautri. Paprastai kaukę naudoju tris kartus per savaitę, ant švaraus veido. Palaikau 5 minutes, tuomet nuplaunu vandeniu. Kaukė nesudžiūsta, po to lengvai nusiplauna nuo veido. Produktas bekvapis. Stebėtina, bet geros sudėties kaukės galiojimo laikas - 12 mėnesių, todėl nereiks po poros mėnesių galvoti, ką daryti, išmesti ar ne?

Kiehl`s Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque momentinis kaukės poveikis - atsigavusi oda ir išvalytos poros, panaudojus kelias savaites pastebėjau, kad dingo rausvos vietos, veido spalva išsilygino. Tai vienas mano mėgiamiausiu Khiel`s produktų, todėl apie jį rašau pirmausią. Taip, kaukė ne pigi, bet mes norime ekologiškos ir nekenksmingos sudėties ir veiksmingumo, tai negali kainuoti pigiai, tiesa?

No comments:

Post a Comment