12/07/2016

Melkior more volume blakstienų tušasSveiki, mieli skaitytojai. Kurį laiką testuoju Melkior kosmetiką, ir jau noriu pasidalinti geriausiais atradimais. Šis ženklas – naujas Lietuvoje, kosmetika prekiaujama Prancuzijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Moldovoje ir pagaliau Lietuvoje. Iš tikro likau nustebinta, nes patinka tušas, šešėliai ir lūpų dažai, apskritai kosmetika tikrai kokybiška. Tušas turi minusų, bet nekreipiu į juos, ir dabar jį naudoju dažniausiai!

MELKIOR MASCARA MORE VOLUME esantis didelis kiekis švelnaus vaško storina blakstienas, o specialus šepetėlis vos vienu perbraukimu sukuria ypač dideles apimtis. Vaško mišinys sustiprina kreminę formulę, užtikrinančią struktūrą, užtikrinant skystumą ir laikymąsi. Tyra, eterinė „TEA free“ formulė garantuoja puikų veikimą.

NAUDOJIMAS

Tepkite vieną ar daugiau sluoksnių nukreipdami aplikatorių į blakstienų pagrindą. Pradėkite nuo blakstienų centro, šukuodami nuo šaknų iki galiukų sukamuoju (zigzag) judesiu.

PAKAVIMAS

Apsaugotas permoatoma folija. Tepimų skaičius: 60

SUDĖTIS

Be trietanolamino (TEA). Sudėtyje yra natūralaus vaško.

Kaina: 8,90€

http://www.melkior.lt/mascara-more-volume-black-7ml_p5656Tiesą sakant, pirma mintis paėmus šį tušą į rankas buvo – man nepatinka. Nosį pasiekė itin stiprus alkoholio kvapas, ir tai nieko keisto, nes sudėties pradžioje – alkoholis... Aš net pagalvojau, kad tušas ne naujas. Bet nuomonė pasikeitė tik pabandžius.

Tušas dažo ryškiai juodai, atskiria, pailgina ir patankina blakstienas, o patogus jo šepetėlis leidžia nudažyti kiekvieną blakstieną ir prieiti prie pat blakstienų šaknų. Tušo kvapas greitai išgaruoja, o tušas nenubyra visą dieną ir tinka jautrioms akims. Šiaip tokie tušo šepetėliai yra mano mėgstamiausi, ne kažkokie įmantrūs, bet leidžia nudažyti blakstienas idealiai. 

Melkior tušo įpakavimas juodas, klasikinis, sakytum paprastas, bet užrašai ir logotipai jį išskiria iš minios. Paprastai dažau blakstienas tik vieną kartą, bet dažant antrą irgi nebuvo bėdos. Nusivalo gan lengvai, bet vien micelinio vandens nepakaks. Iš tikro labiausiai džiaugiuosi dėl to, kad tušas yra tikrai nebrangus, palyginus su tuo, koks jis geras! 

Ir Melkior vinis manau yra spalvos. Daug spalvų, daug šešėlių. Užbėgant įvykiams už akių noriu parašyti, jog Melkior šešėlių refilai kainuoja visiškai nedaug – kaina nesiekia 4 eurų, o kokybė tikrai mane stebina! Ir man atrodo, jog aš radau savo geltoną! Nežinau, kodėl iš karto nepagalvojau apie Melkior :) Vis gi tai naujas ženklas, tačiau manau, jog neaukšta kaina ir labai nebloga kokybė jiems padės įsitvirtinti mūsų rinkoje. 

Apibendrinant, rašau kuo nuoširdžiausiai – pas mane šalia guli visa armija tušų, pradedant UD, baigiant Catrice, bet į rankas įmamas šis! Rekomenduoju išbandyti. 

No comments:

Post a Comment