17/07/2016

NYX SOFT MATTE LIP CREAM lūpų dažai smlc22


Šiandien pagavo įkvėpimas, ne tik rašyti: susitvarkėme namuose, vyras pabaigė tvarkyti lūbų apvadus (turbūt rytoj - snigs?), sukabinome paveikslėlius ir nuotraukas, sutvarkiau virtuvės stalčius, ir apėjome visus kampus, kurie paprastai būna pamiršti. Šios nuotraukos jau irgi seniausiai padarytos, lūpų dažai pirkti dar Pelenėje, laikas aprašyti!

Skysti matiniai lūpų dažai

Kreminė, šilkinė tekstūra, lengvai slysta lūpų paviršiumi. Rezultatas - matinės lūpos. Ilgai Išliekantis efektas.

Nesausina lūpų, nelipnūs.

Talpa: 6,5 g

Kaina: apie 9 eurus


Kai Palanėje pamačiau NYX stendą, nebekreipiau dėmesio nei į tai, kad reikės laukti, kol prieisiu prie prekių, tada kol užsimokėsiu, tada, kad teks keliauti išsikeisti pinigus, nes neturės grąžos, ir po to vėl laukti :D Atlaukus eilę ir priėjus prie išsvajotų NYX matinių lūpų dažų norėjau mėlynos, violetinės arba rudos spalvų, deja, nebebuvo.

Bet išsirinkau oranžinę ir bordo, viena esu labai patenkinta, kita - ne. Bet apie ją gal kada vėliau. Ši ryški oranžinė pigmentuota, dažo ryškai iš karto, išdžiuvus tampa matinė, nesausina lūpų. Laikosi apie 3 valandas, aišku, nevalgant ir negeriant. Pigmentas truputį įsigeria į lūpas, bet tikrai tik truputį. Labai patogus aplikatorius, kirstas - todėl patogu nubrėžti lūpų kontūrą.

Pats aplikatorius - minštas ir švelnus. Vieną, ką praleidau, tai reikėjo nusipirkti ir lūpų pieštuką, nes dažai išbėga už lūpų kontūro. Bet ar aš apie tai galvojau prie NYX stendo? Ne, žinoma ne :) Labai norėčiau dar rudos spalvos, bet deja, kol kas LT nusipirkti dar neįmanoma.

4 comments:

 1. Tikrai labai graži spalva ir tikriausiai gražiai atrodo ant lūpų! :)

  Kaip visada puikiai. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ant lūpų atrodo va taip: http://ilovemanythings.blogspot.lt/2016/06/makiazas-su-nyx-avant-pop-palete.html :) Ačiū! :)

   Delete
  2. Kaip ir maniau - labai nuostabiai. <3

   Delete