20/07/2016

Waterclouds The Dude Detox šampūnas (250ml)


Vieną ankstų pirmadienio ryt aš kaip visada atsidariau pasižiūrėti, kas gero Topbeauty (tai jau tampa mano mantra, kas rytą atsisėdu prie kompiuterio ankščiau, kad patikrinčiau), galvojau, kokį čia šampūną nusipirkus, gal dar kartą Matrix, o gal Davines, o gal..? Ir žvilgsnis užsikabino už išganingo žodžio Detox :D Cool, galvoju, pabandysiu šį, juk kažkada norėjau!

Po nuotaikingo savaitgalio gera mintis yra išvalyti savo plaukus nuo susikaupusių nešvarumų ir stilizavimo priemonių. Būtent todėl Waterclouds sukūrė The Dude Detox šampūną, kuris giliai valo ir švelniai pašalina nešvarumus nuo galvos odos bei plaukų. Waterclouds The Dude Detox šampūno sudėtyje esantys mėlynių aliejai ir aliejinų kopūstpalmių ekstraktai, praturtinti vitaminu C, antioksidantais ir mineralais, tausoja Jūsų plaukus ir suteikia jiems sveiką spindinčią išvaizdą. Dėka žemo pH šampūną galima naudoti kiekvieną dieną.

• Giliai valo ir švelniai pašalina nešvarumus nuo galvos odos bei plaukų.

• Mėlynių aliejai ir aliejinų kopūstpalmių ekstraktai tausoja plaukus.

• Galima naudoti kiekvieną dieną.

Naudojimas. Įtrinkite Waterclouds The Dude Detox šampūno į drėgnus plaukus, pamasažuokite ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Kaina: dabar 6.80 Eurų
http://www.topbeauty.lt/waterclouds-the-dude-detox-sampunas-250ml
Dėmesį atkreipiau į tai, kad šampūnas tinkamas išplauti plaukus nuo formavimo priemonių ir jį galima naudoti kas dieną. Man tinka, aš galvą plaunu kiekvieną vakarą. Smagus klausimas Ar you ready? Ir tu jau pili šampūną į delną. Netrukus po visą vonią pasklinda medienos kvapas, labai įdomus, nors man sunku prisijaukinti kvapus - šis patiko iš karto. Smagu kažkaip, kad ne gėlės ar iš vis neaišku kas kvepia ;)

Šampūnas baltos spalvos, gan tirštas ir koncentruotas, todėl putoja gerai. Pakuotė labai smagi, matinė, minkšto plastiko, tiesiog sukurta naudoti ;) Aišku, pompos nėra, bet šitoks variantas man net geresnis, nes su tom pompom kartais būna visokių įdomių nutikimų ;) Plaukus išplauna tikrai švariai, bet po to reikia drėkinimo, nes plaukai būna šiurkštūs, sunkiai šukuojami.

Nesigailiu pirkusi, smagu atrasti dar vieną šampūną, kuris tinka mano pasiutusiai riebiems plaukams :)

2 comments:

  1. Tikrai labai sudomino, o ir apžvalga pilnai išpildyta, neturiu papildomų klausimų, labai šauniai. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Prajuokinot dėl tų papildomų klausimų ;D

      Delete