22/08/2016

Color Sensational Creamy Mattes 932 Clay CrushSveiki, mieli skaitytojai. Kaip nerealu yra bandyti tiek kosmetikos naujienų! Kai pamačiau atnaujintus pustusčius Maybelline stendus, garbės žodis, vos neapsiverkiau Droge! Nuostabu, pagaliau, pagaliau gal mes jau turėsime pilną Maybelline asortimentą? Nerealiai dėl to džiaugiuosi, taip pat žinau, kad dar vienas siuntinukas keliauja pas mane, todėl nėra laiko snausti reikia pasakoti apie labiausiai patikusias priemones. Viena iš jų, be abejo tai matiniai nude spalvos lūpų dažai. Dievaži, šį karta spalvos tikrai mano! Maybelline pristato Color Sensational Creamy Mattes lūpų dažus ir naująją spalvą: 932 Clay Crush.
Matiniai lūpų dažaiNuo šiol Tavo lūpos džiaugiasi kreminiu matiškumu. Kodėl Tu juos įsimylėsi?Lūpų dažai The Creamy Mattes - intensyvios ryškios spalvos ir malonios kreminės tekstūros. Kreminė formulė idealiai drėkina lūpas ir neleidžia joms išsausėti, taip pat padengia lūpas itin lengvai ir tolygiai. Naujiena:2 matiniai atspalviai - belieka išsirinkti savo!

Rekomenduojama  kaina: 2,73 Eur.

Kur pirkti? Droge, Eurokos

Šie lūpų dažai, tai vienas iš tų atveju kai nebrangi priemonė gali būti labai gera! Kol nepabandžiau Color Sensational lūpų dažų aš tikrai taip negalvojau. 

Lūpų dažai dengiasi tolygiai, yra labai pigmentuoti, ir kas labai svarbu, yra tikrai matiniai. Nesausina lūpų, nėra jausmo jog ant lūpų kažkas užtepta. Valgyti reikia atsargiai, nes šie dažai nuteka po apatinių lūpų kontūru. Atsiranda tokios kaip „antros lūpos“. 

Išsilaiko dažai apie porą valandų, kas man itin patinka – pigmentas neįsigeria į lūpas! Lūpų dažai nueina labai gražiai, nepalieka jokių baltų dėmių ar suvelo ant lūpų. Nedaro ir suvelo lūpų vidinėje dalyje.

Maybelline lūpų dažų pakuotė labai patogi, kvadratinė, turi svorio, užsifiksuoja gerai, todėl nėra baimės, kad atsidarys rankinėje. Man itin patinka lūpų dažų forma, ja labai lengva apibrėžti lūpas. Bet, visgi lūpų pieštuko reikia, su juo rezultatas būna daug geresnis.

Skonio dažai neturi, nelimpa. Kvapo aš irgi nejaučiu. Smagu, kad už  gerą lūpdažį nereikia pakloti dešimtinių eurų, dar smagiau, kad jį galime nusipirkti paprastam „drugstore“ – Droge. Jei netyčia dar neturite matinio nude lūpų dažo, tikrai rekomenduoju išbandyti. 

No comments:

Post a Comment