28/08/2016

Essence the glow must go on 04 the glow must go on paletė: pirmas įspūdis ir makiažas


Sveiki, mieli skaitytojai. Vakar buvo puikus šeštadienis. Iš ryto susitvarkėme reikalus, o po to lėkėme į sodą valgyti dešrelių :D valandėlę ten numigome, nes buvo labai ramu, buvo keista miegoti sode, nes šiais metais ten dar net nenakvojome... O jau ir vasara praėjo. Taigi pailsėjau labai gerai, nes keista. Reiktų dažniau kažkur ištrūkti iš namų ir tiesiog pailsėti, nes taip nieko ir nepamatysiu visą laiką dirbdama prie kompiuterio :D Bet gana apie tai, šiandien noriu parodyti nerealią Essence paletę ir makiažą su ja :)
Pagaliau Essence blogerių sukurta kolekcija pasiekė ir mūsų parduotuves. Panašiai atrodo ir pas mus, tik nėra kosmetinės :( 


Ilgai, labai ilgai galvojusi aš išsirinkau Serenos paletę. Man patiko dizainas, bei rusvos spalvos ir kažkaip aš jai pajutau didžiausią trauką :D Paletę sudaro 2 matiniai šešęliai, hailaiteris ir trys spalvos bronzantui, kurias laisvai galima naudoti ir kaip šešėlius. Hailaiterį žinoma, irgi. Taip pat šalia yra abejotinos paskirties šepetėlis.
Įpakavimas – kartoninis, tačiau slidaus kartono, todėl yra apsaugotas nuo susiterliojimo ar kokių kitų nelaimių. Viduje tikras veidrodis. Kalbant apie kokybę, matinė ruda prasčiausia, bet man labai patiko matinė oranžinė - plytinė spalva. Geriausiai pigmentuoti yra blizgūs produktai. O štai hailaiteris tai topu topas. Atrodo kaip baltas su gelsvais blizgučiais, tačiau užsitepus išryškėja gelsva spalva, atrodo pritrenkiančiai! Jau vien dėl jo buvo vertą pirkti paletę. 


Iš pradžių kabinant priemones jos labai byrėjo, bet nusivalius viršutiniam sluoksniui byrėjimas nebe toks didelis. Sklaidosi puikiai, visų priemonių konsistencija kreminė, minkšta. Jei atvirai, to iš Essecne nesitikėjau. Išsilaikymas tiesa priklauso nuo bazių. Matiniai šešėliai iš pradžių lyg gumulavosi, po to viskas susitvarkė. 


Visos priemonės naudotos makiažui: Catrice makiažo bazė, UD makiažo pagrindas, Rimmel maskuokis, Catrice maskuoklis, Catrice antakių pieštukas, L`oreal priemonė attakiams ir Sleek antakių želė. L`oreal blakstienų tušas, Essence lūpų pieštukas, lūpų dažai ir blizgesys. Essence paletė ir Nyx fiksatorius. 


Išskirčiau Catrice Prime and fine bazę. Iš pradžių ji man buvo įtartinas dalykėlis, bet kuo toliau tuo labiau man patinka vaizdas nuotraukose kaip aš atrodau ją panaudojusi. Netrukus parašysiu pilną atsiliepimą.Šį kartą aš naudojau akių šešėlių pagrindą, kad matytumėme geresnį vaizdą.
Galiu pasakyti reziumuojant, matosi, kad kūrė su bloggeriu, nes paletė stebina kokybe. Šį kartą tai ne tik dailus įpakavimas, tai ir nerealiai gražiai suderintos, universalios spalvos, sakyčiau primena į Sleek paletes. Ir kaip minėjau, verta atkreipti dėmesį į hailaiterį. Toms kurioms patinka gelsvi hailaiteriai šis nerealiai patiks. 

No comments:

Post a Comment