29/08/2016

Mixa Micelinis vanduo problematiškai odaiŠiandien mąstau apie tai, kad kiek aš įdedu į savo blogą darbo, tiek gero sugrįžta atgal. Kuo daugiau stengiuosi, tuo labiau viskas juda į priekį. Kad ir šiandieninis įvykis – prieš pradėdama rašyti šį atsiliepimą aš radau savo blogo nuorodą Mixa svetainėje. Pirmu numeriu. Man nerealiai smagu! Taip pat ir su veido oda – kiek įdedi darbo, tiek ja džiaugiesi arba ne. Šiame įraše papasakosiu apie tai ar Mixa Micelinis vanduo problematiškai odai man atėjo į pagalbą?
Sudėtyje esančios micelės nuvalo makiažą ir nešvarumus vienu judesiu, netrinant odos. 

Formulė praturtinta cinku, žinomu dėl valomųjų savybių, suteikia odos gaivumo pojūtį.

Hipoalergiškas
Išbandyta su oftalmologų bei dermatologų priežiūra
Be parabenų ir alkoholio*

CINKAS
pasižymintis valančiomis savybėmis
REZULTATAS

Nuvalyta ir subalansuota jautri veido ir akių oda, suteiktas matinis odos atspalvis.

NAUDOJIMAS

Suvilgytu vatos gabalėliu valykite veidą ir akis. Nereikia nuplauti.

*Etanolio

Rekomenduoti drauguiaqua, hexylenel glycol (tirpiklis, emulsiklis, PAM, kondicionuoja odą), glycerin, poloxamer 184 (PAM, valiklis, tirpiklis), citric acid (reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis), disodium cocoamphodiacetate (PAM, valiklis, sudaro putas, kondicionuoja odą), disodium edta (konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga), panthenol (drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis), parfum, peg-60 hydrigenater castor oil (valiklis, kvepalų ingredientas), polyamino-propyk biguanide (konservantas), zinc gluconate (skatina žaizdų gyjimą, pasižymi antivirusiniu poveikiu, saugo odą).

Sudėtis labai įdomi. Pagrindas – vanduo, PAM ir glicerinas, toliau seka vienas vidutinio saugumo ingridientas, citrinos rūgštis, kuri reguliuoja pH, valiklis, drėkiklis ir pora vidutinio saugumo ingredientų bei vienas konservantas. Net kosmetikos dnr sudėtį įvertino labai neblogai. Na, iš ties padėtis tokia keista: ir ingredientų nedaug ir naudingų yra ir blogų ne taip jau daug. Ar to pakanka?
Šį micelinį testavau tikrai pakankamai laiko, bet gana greitai pastebėjau, jog mano turimi kiti miceliniai nuvalo veidą geriau. Mano veido rutina tokia: nusivalau akių makiažą su vandeniui atspariu tušu, tada valau veido makiažą su miceliniu, tuomet jau eina į trasą prausiklis, švelnus šveitiklis arba grubesnis. Naudoju toniką ir drėkiklį, veido kremą ar fluidą. Stengiuosi veido odą palepinti valomosiomis ir drėkinamosiomis kaukėmis. Na, tikrai skiriu pakankamai laiko veido priežiūrai...

Bet, micelinio vandens pliusas, kad tinka jautriai veido odai, todėl galima naudoti tonizavimui vietoj toniko. Turi lengvą kvepalų kvapą, bet jis neerzina. Pakuotė standartiška, jis neturi pompos, bet gal ir gerai. Laikas parodė, kad pompa nėra reikalas, tinkantis absoliučiai visoms kosmetikos priemonėms. Taigi, iš micelinio vandens aš reikalauju kiek daugiau nei turime šį kartą.

No comments:

Post a Comment